Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
07:00 Саки - Хуторок
07:05 Євпаторія - Сімферополь 2
07:06 Веселівка - Саки
07:07 Роздольне - Сєвєрна
07:08 Євпаторія - Вітіно
07:10 Чорноморське - Керчь
07:10 Євпаторія - Миколаїв
07:12 Єлизаветове - Саки
07:15 Євпаторія - Сімферополь 2
07:17 Наташино - Саки
07:20 Євпаторія - Сімферополь 2
07:25 Євпаторія - Мирний
07:25 Євпаторія - Саки
07:25 Євпаторія - Сімферополь 2
07:28 Заозерне - Саки
07:30 Євпаторія - Сімферополь 2
07:30 Євпаторія - Н. Озерне
07:40 Євпаторія - Геройське
07:40 Чорноморське - Сєвєрна
07:40 Євпаторія - Міжводне
07:41 Міжводне - Сімферополь 1
07:45 Н. Озерне - Сімферополь 2
07:45 Євпаторія - Добрушино
07:50 Котовське - Сімферополь 1
07:50 Євпаторія - Саки
08:00 Євпаторія - Сімферополь 2
08:00 Євпаторія - Н. Озерне
08:00 Євпаторія - Штормове
08:02 Євпаторія - Глинки
08:03 Євпаторія - Наташино
08:05 Євпаторія - Вітіно
08:05 Н. Озерне - Сєвєрна
08:09 Євпаторія - Фрунзе
08:10 Євпаторія - Сімферополь 2
08:10 Євпаторія - Мирний
08:15 Євпаторія - Новофедорівка
08:15 Євпаторія - Сімферополь 2
08:20 Чернівці - Севастополь
08:20 Євпаторія - Добрушино
08:20 Євпаторія - Сімферополь 2
08:25 Євпаторія - Ромашкіно
08:25 Сімферополь 1 - Чорноморське

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране