Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:25 Євпаторія - Саки
08:25 Саки - Веселівка
08:28 Суворовське - Саки
08:30 Роздольне - Сімферополь 1
08:30 Євпаторія - Н. Озерне
08:35 Заозерне - Саки
08:35 Євпаторія - Сімферополь 2
08:40 Молочне - Саки
08:40 Міжводне - Сімферополь 1
08:40 Євпаторія - Мирний
08:45 Євпаторія - Саки
08:50 Євпаторія - Сімферополь 2
08:50 Сімферополь 2 - Н. Озерне
08:55 Хуторок - Саки
08:55 Сєвєрна - Армянськ
09:00 Хуторок - Саки
09:00 Євпаторія - Сімферополь 2
09:00 Саки - Наташино
09:02 Євпаторія - Сєвєрна
09:03 Шалаші - Саки
09:05 Євпаторія - Сімферополь 2
09:05 Євпаторія - Чорноморське
09:10 Євпаторія - Генічеськ
09:10 Євпаторія - Н. Озерне
09:15 Роздольне - Сімферополь 1
09:18 Євпаторія - Саки
09:20 Євпаторія - Сімферополь 2
09:20 Євпаторія - Мирний
09:27 Заозерне - Саки
09:30 Євпаторія - Вогневе
09:30 Сєвєрна - Н. Озерне
09:35 Євпаторія - Бахчисарай
09:35 Євпаторія - Сімферополь 2
09:40 Сімферополь 1 - Чорноморське
09:40 Веселівка - Саки
09:42 Євпаторія - Сусаніно
09:45 Євпаторія - Сімферополь 2
09:48 Євпаторія - Вітіно
09:50 Євпаторія - Крайнє
09:50 Євпаторія - Н. Озерне
09:50 Сімферополь 2 - Н. Озерне
09:55 Євпаторія - Сімферополь 2

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране