Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:25 Євпаторія - Саки
08:25 Саки - Веселівка
08:28 Суворовське - Саки
08:30 Роздольне - Сімферополь 1
08:30 Євпаторія - Н. Озерне
08:35 Заозерне - Саки
08:35 Євпаторія - Сімферополь 2
08:40 Молочне - Саки
08:40 Міжводне - Сімферополь 1
08:40 Євпаторія - Мирний
08:45 Євпаторія - Саки
08:50 Євпаторія - Сімферополь 2
08:50 Сімферополь 2 - Н. Озерне
08:55 Хуторок - Саки
08:55 Сєвєрна - Армянськ
09:00 Хуторок - Саки
09:00 Євпаторія - Сімферополь 2
09:00 Саки - Наташино
09:02 Євпаторія - Сєвєрна
09:03 Шалаші - Саки
09:05 Євпаторія - Сімферополь 2
09:05 Євпаторія - Чорноморське
09:10 Євпаторія - Генічеськ
09:10 Євпаторія - Н. Озерне
09:15 Роздольне - Сімферополь 1
09:18 Євпаторія - Саки
09:20 Євпаторія - Сімферополь 2
09:20 Євпаторія - Мирний
09:27 Заозерне - Саки
09:30 Євпаторія - Вогневе
09:30 Сєвєрна - Н. Озерне
09:35 Євпаторія - Бахчисарай
09:35 Євпаторія - Сімферополь 2
09:40 Сімферополь 1 - Чорноморське
09:40 Веселівка - Саки
09:42 Євпаторія - Сусаніно
09:45 Євпаторія - Сімферополь 2
09:48 Євпаторія - Вітіно
09:50 Євпаторія - Крайнє
09:50 Євпаторія - Н. Озерне
09:50 Сімферополь 2 - Н. Озерне
09:55 Євпаторія - Сімферополь 2

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране