Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:00 Євпаторія - Карєрне
10:00 Євпаторія - Мирний
10:00 Роздольне - Ялта
10:02 Євпаторія - Саки
10:05 Сімферополь 1 - Чорноморське
10:05 Саки - Штормове
10:10 Сімферополь 1 - Роздольне
10:10 Євпаторія - Сімферополь 2
10:12 Заозерне - Саки
10:15 Євпаторія - Сєвєрна
10:15 Сімферополь 2 - Чорноморське
10:20 Євпаторія - Сімферополь 2
10:22 Євпаторія - Саки
10:25 Євпаторія - Ромашкіно
10:30 Євпаторія - Чорноморське
10:30 Суворовське - Саки
10:30 Євпаторія - Вітіно
10:30 Євпаторія - Н. Озерне
10:35 Саки - Хуторок
10:35 Євпаторія - Сімферополь 2
10:37 Євпаторія - Геройське
10:40 Євпаторія - Мирний
10:40 Євпаторія - Сімферополь 2
10:42 Наташино - Саки
10:45 Євпаторія - Добрушино
10:45 Чорноморське - Сєвєрна
10:47 Євпаторія - Саки
10:50 Євпаторія - Сімферополь 2
10:55 Жовтокамянка - Саки
10:55 Саки - Веселівка
10:55 Євпаторія - Сімферополь 2
10:58 Євпаторія - Глинки
11:00 Євпаторія - Н. Озерне
11:00 Євпаторія - Штормове
11:00 Євпаторія - Новофедорівка
11:00 Ялта - Міжводне
11:00 Євпаторія - Сєвєрна
11:02 Саки - Шалаші
11:05 Штормове - Саки
11:05 Євпаторія - Сімферополь 2
11:10 Євпаторія - Сімферополь 2
11:10 Євпаторія - Шишкіно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране