Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:10 Євпаторія - Мирний
11:15 Євпаторія - Саки
11:20 Євпаторія - Сімферополь 2
11:20 Євпаторія - Саки
11:20 Н. Озерне - Сєвєрна
11:30 Євпаторія - Н. Озерне
11:30 Євпаторія - Фрунзе
11:35 Євпаторія - Сімферополь 2
11:40 Євпаторія - Джанкой
11:40 Євпаторія - Мирний
11:40 Сімферополь 1 - Роздольне
11:40 Євпаторія - Міжводне
11:42 Євпаторія - Саки
11:45 Н. Озерне - Сімферополь 2
11:50 Заозерне - Саки
11:55 Севастополь - Чернівці
11:55 Євпаторія - Сімферополь 2
11:55 Севастополь - Чернівці
12:00 Саки - Єлизаветове
12:00 Євпаторія - Н. Озерне
12:00 Хуторок - Саки
12:00 Саки - Наташино
12:10 Євпаторія - Мирний
12:10 Євпаторія - Саки
12:15 Євпаторія - Сімферополь 2
12:15 Сімферополь 2 - Мирний
12:15 Євпаторія - Добрушино
12:18 Євпаторія - Вітіно
12:20 Сімферополь 1 - Чорноморське
12:20 Суворовське - Саки
12:25 Євпаторія - Кіровське
12:25 Саки - Жовтокамянка
12:26 Веселівка - Саки
12:27 Євпаторія - Сєвєрна
12:30 Євпаторія - Н. Озерне
12:30 Євпаторія - Сімферополь 2
12:35 Молочне - Саки
12:40 Саки - Хуторок
12:40 Н. Озерне - Сімферополь 2
12:40 Євпаторія - Мирний
12:45 Заозерне - Саки
12:47 Сімферополь 1 - Роздольне

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране