Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:50 Євпаторія - Сімферополь 2
12:51 Заозерне - Саки
12:52 Євпаторія - Кр. Перекопськ
12:55 Євпаторія - Глинки
12:55 Євпаторія - Карєрне
13:00 Євпаторія - Н. Озерне
13:00 Чорноморське - Сімферополь 2
13:05 Сімферополь 2 - Чорноморське
13:05 Євпаторія - Саки
13:05 Євпаторія - Добрушино
13:10 Євпаторія - Сімферополь 2
13:10 Євпаторія - Мирний
13:15 Євпаторія - Саки
13:20 Євпаторія - Наташино
13:20 Євпаторія - Новофедорівка
13:22 Євпаторія - Сімферополь 2
13:25 Євпаторія - Ромашкіно
13:25 Євпаторія - Сєвєрна
13:25 Євпаторія - Вітіно
13:25 Сімферополь 2 - Н. Озерне
13:28 Євпаторія - Штормове
13:30 Євпаторія - Сімферополь 2
13:30 Євпаторія - Саки
13:30 Євпаторія - Н. Озерне
13:35 Євпаторія - Вогневе
13:40 Євпаторія - Мирний
13:40 Сімферополь 1 - Чорноморське
13:40 Євпаторія - Сімферополь 2
13:45 Жовтокамянка - Саки
13:50 Євпаторія - Воинка
13:55 Євпаторія - Мисхор
14:00 Сімферополь 2 - Чорноморське
14:00 Євпаторія - Н. Озерне
14:05 Євпаторія - Саки
14:05 Євпаторія - Сімферополь 2
14:10 Євпаторія - Мирний
14:13 Євпаторія - Геройське
14:15 Чорноморське - Сімферополь 1
14:20 Євпаторія - Новофедорівка
14:25 Євпаторія - Сімферополь 2
14:27 Єлизаветове - Саки
14:30 Євпаторія - Н. Озерне

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране