Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:30 Євпаторія - Сімферополь 2
14:30 Євпаторія - Сєвєрна
14:30 Євпаторія - Карєрне
14:35 Євпаторія - Чорноморське
14:35 Хуторок - Саки
14:35 Євпаторія - Вітіно
14:39 Сімферополь 1 - Роздольне
14:40 Заозерне - Саки
14:40 Євпаторія - Мирний
14:40 Євпаторія - Сімферополь 2
14:42 Євпаторія - Чорноморське
14:45 Євпаторія - Севастополь
14:48 Суворовське - Саки
14:50 Євпаторія - Сімферополь 2
14:50 Євпаторія - Сєвєрна
14:55 Веселівка - Саки
15:00 Євпаторія - Н. Озерне
15:00 Євпаторія - Сімферополь 2
15:00 Сімферополь 1 - Чорноморське
15:00 Євпаторія - Армянськ
15:05 Євпаторія - Саки
15:05 Євпаторія - Сімферополь 2
15:10 Мирний - Сімферополь 2
15:10 Армянськ - Сєвєрна
15:10 Саки - Жовтокамянка
15:10 Євпаторія - Мирний
15:12 Молочне - Саки
15:15 Євпаторія - Добрушино
15:15 Чорноморське - Сімферополь 2
15:20 Сєвєрна - Н. Озерне
15:20 Саки - Хуторок
15:20 Євпаторія - Сімферополь 2
15:20 Євпаторія - Кормове
15:25 Міжводне - Ялта
15:25 Сімферополь 2 - Н. Озерне
15:27 Євпаторія - Фрунзе
15:29 Євпаторія - Глинки
15:30 Євпаторія - Н. Озерне
15:30 Євпаторія - Армянськ
15:30 Євпаторія - Чорноморське
15:35 Євпаторія - Сімферополь 2
15:37 Заозерне - Саки

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране