Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:40 Євпаторія - Вітіно
15:40 Євпаторія - Мирний
15:40 Євпаторія - Бахчисарай
15:42 Євпаторія - Сімферополь 2
15:45 Євпаторія - Єлизаветове
15:47 Євпаторія - Саки
15:50 Роздольне - Сімферополь 1
15:55 Євпаторія - Саки
16:00 Євпаторія - Чорноморське
16:00 Євпаторія - Сімферополь 2
16:00 Євпаторія - Н. Озерне
16:05 Євпаторія - Сєвєрна
16:07 Євпаторія - Саки
16:10 Євпаторія - Мирний
16:10 Євпаторія - Нижньогорський
16:15 Чорноморське - Сімферополь 1
16:15 Євпаторія - Добрушино
16:18 Жовтокамянка - Саки
16:20 Євпаторія - Оленівка
16:20 Сімферополь 2 - Н. Озерне
16:20 Сімферополь 1 - Роздольне
16:20 Євпаторія - Сімферополь 2
16:20 Євпаторія - Н. Озерне
16:25 Євпаторія - Сімферополь 2
16:27 Євпаторія - Новофедорівка
16:30 Євпаторія - Міжводне
16:30 Н. Озерне - Сімферополь 2
16:30 Євпаторія - Котовське
16:30 Євпаторія - Сєвєрна
16:30 Євпаторія - Мирний
16:30 Євпаторія - Славное
16:32 Саки - Єлизаветове
16:35 Заозерне - Саки
16:40 Євпаторія - Феодосія
16:40 Євпаторія - Наташино
16:40 Євпаторія - Н. Озерне
16:45 Євпаторія - Войково
16:45 Євпаторія - Сімферополь 2
16:47 Суворовське - Саки
16:50 Євпаторія - Мирний
16:55 Євпаторія - Ромашкіно
16:55 Євпаторія - Геройське

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране