Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:55 Чорноморське - Сімферополь 1
17:00 Сімферополь 1 - Міжводне
17:00 Євпаторія - Виноградово
17:00 Євпаторія - Сімферополь 2
17:02 Євпаторія - Сєвєрна
17:05 Євпаторія - Сімферополь 2
17:05 Хуторок - Саки
17:10 Сєвєрна - Роздольне
17:10 Євпаторія - Н. Озерне
17:10 Євпаторія - Сімферополь 2
17:15 Євпаторія - Шишкіно
17:15 Євпаторія - Керчь
17:20 Євпаторія - Мирний
17:20 Євпаторія - Сімферополь 2
17:20 Євпаторія - Саки
17:23 Євпаторія - Хуторок
17:25 Сімферополь 1 - Котовське
17:25 Роздольне - Сімферополь 1
17:29 Заозерне - Саки
17:30 Саки - Веселівка
17:30 Євпаторія - Вогневе
17:30 Євпаторія - Вітіно
17:30 Євпаторія - Ялта
17:35 Євпаторія - Саки
17:37 Євпаторія - Карєрне
17:37 Євпаторія - Глинки
17:38 Євпаторія - Наташино
17:40 Євпаторія - Сімферополь 2
17:49 Євпаторія - Саки
17:50 Чорноморське - Сімферополь 1
17:50 Євпаторія - Н. Озерне
17:55 Євпаторія - Сімферополь 1
17:58 Сєвєрна - Чорноморське
18:00 Євпаторія - Сєвєрна
18:00 Молочне - Саки
18:00 Євпаторія - Вітіно
18:00 Євпаторія - Мирний
18:00 Євпаторія - Сімферополь 2
18:05 Євпаторія - Ромашкіно
18:10 Євпаторія - Сімферополь 2
18:12 Джанкой - Саки
18:15 Євпаторія - Добрушино

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране