Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
18:15 Чорноморське - Сімферополь 2
18:20 Сімферополь 1 - Міжводне
18:20 Євпаторія - Сімферополь 2
18:20 Євпаторія - Н. Озерне
18:22 Євпаторія - Саки
18:30 Євпаторія - Сімферополь 2
18:35 Н. Озерне - Сімферополь 2
18:40 Євпаторія - Добрушино
18:40 Сімферополь 2 - Мирний
18:44 Євпаторія - Фрунзе
18:45 Євпаторія - Сєвєрна
18:45 Євпаторія - Сімферополь 2
18:50 Сєвєрна - Чорноморське
19:00 Євпаторія - Мирний
19:00 Євпаторія - Саки
19:05 Чорноморське - Сімферополь 1
19:10 Євпаторія - Н. Озерне
19:10 Чорноморське - Сімферополь 2
19:20 Євпаторія - Сімферополь 1
19:25 Н. Озерне - Сєвєрна
19:25 Н. Озерне - Сімферополь 2
19:35 Євпаторія - Сімферополь 2
19:45 Євпаторія - Оленівка
19:45 Євпаторія - Сімферополь 2
19:50 Євпаторія - Н. Озерне
19:50 Євпаторія - Мирний
19:55 Євпаторія - Сімферополь 2
20:00 Євпаторія - Сєвєрна
20:05 Євпаторія - Сімферополь 2
20:10 Сєвєрна - Н. Озерне
20:25 Євпаторія - Сімферополь 1
20:40 Євпаторія - Сімферополь 2
21:00 Євпаторія - Сімферополь 2
21:15 Ялта - Роздольне
21:25 Євпаторія - Сімферополь 2
21:45 Керчь - Чорноморське
21:50 Сімферополь 1 - Первомайськ
21:50 Судак - Первомайськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране