Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Голованівськ
 Автостанція №1

Голованівськ, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:00 Гайворон - Кіровоград
06:50 Гайворон - Кіровоград
07:30 Голованівськ - Шепилово
07:35 Первомайськ - Перегонівка
08:00 Первомайськ - Київ 1
08:10 Умань - Грузьке
09:10 Первомайськ - Ульяновка
09:20 Грузьке - Умань
10:00 Вільшанка - Київ
10:15 Перегонівка - Первомайськ
10:30 Голованівськ - Шепилово
10:50 Умань - Миколаїв
12:00 Ульяновка - Первомайськ
15:00 Первомайськ - Перегонівка
15:40 Умань - Грузьке
15:45 Гайворон - Кіровоград
16:40 Київ - Вільшанка
16:50 Грузьке - Умань
17:15 Перегонівка - Первомайськ

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране