Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Голованівськ
 Автостанція №1

Голованівськ, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:00 Гайворон - Кіровоград
06:50 Гайворон - Кіровоград
07:30 Голованівськ - Шепилово
07:35 Первомайськ - Перегонівка
08:00 Первомайськ - Київ 1
08:10 Умань - Грузьке
09:10 Первомайськ - Ульяновка
09:20 Грузьке - Умань
10:00 Вільшанка - Київ
10:15 Перегонівка - Первомайськ
10:30 Голованівськ - Шепилово
10:50 Умань - Миколаїв
12:00 Ульяновка - Первомайськ
15:00 Первомайськ - Перегонівка
15:40 Умань - Грузьке
15:45 Гайворон - Кіровоград
16:40 Київ - Вільшанка
16:50 Грузьке - Умань
17:15 Перегонівка - Первомайськ

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране