Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Звенигородка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Звенигородка, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:05 Звенигородка - Моринці
05:05 Звенигородка - Ризино
05:05 Монастирище - Черкаси 2
05:20 Ватутіно - Київ
05:25 Звенигородка - Козацьке
05:30 Звенигородка - Кобиляки
05:30 Федюківка - Черкаси
05:50 Жашків - Черкаси
05:50 Звенигородка - Ватутіно
06:00 Звенигородка - Попівка
06:00 Ватутіно - Київ
06:00 Звенигородка - Майданівка
06:00 Звенигородка - Одеса
06:15 Звенигородка - Черкаси 2
06:15 Катеринопіль - Київ
06:30 Звенигородка - Буда
06:35 Звенигородка - Ватутіно
06:35 Умань - Черкаси 2
06:45 Катеринопіль - Київ
06:50 Звенигородка - Тальне
06:50 Жашків - Черкаси
07:00 Звенигородка - Кобиляки
07:05 Звенигородка - Київ
07:05 Звенигородка - Черкаси 2
07:05 Ватутіно - Канів
07:15 Ватутіно - Київ
07:15 Умань - Черкаси
07:20 Звенигородка - Ватутіно
07:35 Умань - Черкаси
07:40 Звенигородка - Городище
07:40 Звенигородка - Ватутіно
07:45 Ватутіно - Київ
07:45 Маньківка - Черкаси 2
07:55 Черкаси 2 - Умань
08:05 Звенигородка - Ватутіно
08:15 Умань - Золотоноша
08:15 Умань - Черкаси

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране