Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Звенигородка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:25 Ватутіно - Київ
08:25 Сміла - Умань
08:35 Маньківка - Черкаси
08:35 Черкаси 2 - Умань
08:40 Монастирище - Черкаси
08:45 Корсунь - Монастирище
08:50 Звенигородка - Ватутіно
08:50 Канів - Умань
09:00 Катеринопіль - Київ
09:00 Умань - Черкаси
09:20 Тальне - Черкаси
09:30 Корсунь - Умань
09:30 Звенигородка - Катеринопіль
09:30 Ватутіно - Черкаси 2
09:35 Звенигородка - Ватутіно
09:45 Умань - Черкаси
09:50 Звенигородка - Ватутіно
09:52 Ватутіно - Київ 'видубичі'
10:00 Звенигородка - Городище
10:00 Звенигородка - Новоархангельськ
10:05 Черкаси - Жашків
10:10 Новоархангельськ - Черкаси
10:10 Черкаси 2 - Умань
10:20 Канів - Умань
10:20 Жашків - Черкаси
10:30 Звенигородка - Попівка
10:35 Умань - Черкаси
10:35 Звенигородка - Козацьке
10:40 Звенигородка - Майданівка
10:40 Звенигородка - Київ 'видубичі'
10:50 Звенигородка - Ватутіно
10:55 Чигирин - Умань
10:55 Київ 1 - Надлак
11:00 Звенигородка - Буда
11:15 Черкаси 2 - Умань
11:20 Ватутіно - Київ
11:32 Івахни - Черкаси
11:35 Звенигородка - Ватутіно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране