Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Звенигородка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:35 Монастирище - Черкаси
11:40 Умань - Черкаси 2
11:50 Ватутіно - Київ
12:20 Звенигородка - Ватутіно
12:25 Черкаси - Умань
12:40 Золотоноша - Умань
12:40 Київ - Кіровоград
12:50 Умань - Черкаси 2
13:00 Звенигородка - Буда
13:05 Звенигородка - Київ
13:05 Звенигородка - Ватутіно
13:10 Звенигородка - Черкаси 2
13:10 Звенигородка - Кобиляки
13:10 Звенигородка - Ризино
13:10 Звенигородка - Потоки
13:15 Черкаси - Умань
13:20 Звенигородка - Ватутіно
13:25 Черкаси - Федюківка
13:35 Черкаси - Вінниця 1
13:35 Черкаси - Вінниця 1
13:40 Умань - Черкаси
13:40 Катеринопіль - Київ
13:40 Звенигородка - Городище
13:45 Черкаси - Монастирище
13:50 Звенигородка - Тальне
14:15 Черкаси - Умань
14:15 Умань - Черкаси 2
14:15 Умань - Канів
14:15 Золотоноша - Умань
14:20 Звенигородка - Ватутіно
14:30 Звенигородка - Київ
14:40 Умань - Черкаси 2
14:45 Умань - Канів
14:55 Умань - Черкаси 2
15:05 Умань - Корсунь
15:05 Звенигородка - Ватутіно
15:05 Київ - Катеринопіль
15:05 Київ - Ватутіно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране