Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Звенигородка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:10 Черкаси 2 - Умань
15:15 Кіровоград - Київ
15:30 Черкаси 2 - Умань
15:45 Черкаси - Умань
15:50 Звенигородка - Ватутіно
16:00 Звенигородка - Городище
16:00 Черкаси 2 - Умань
16:10 Умань - Чигирин
16:20 Надлак - Київ 1
16:25 Черкаси - Жашків
16:30 Звенигородка - Київ 'видубичі'
16:35 Черкаси 2 - Умань
16:35 Вінниця 1 - Черкаси
16:40 Звенигородка - Ватутіно
16:40 Вінниця 1 - Черкаси
16:55 Звенигородка - Ватутіно
16:55 Черкаси - Умань
17:00 Жашків - Черкаси
17:20 Звенигородка - Ватутіно
17:25 Ватутіно - Київ
17:25 Черкаси 2 - Маньківка
17:30 Звенигородка - Кобиляки
17:40 Черкаси - Тальне
17:50 Черкаси - Івахни
17:50 Умань - Золотоноша
18:15 Черкаси - Умань
18:25 Черкаси - Маньківка
18:25 Звенигородка - Ватутіно
18:25 Умань - Черкаси 2
18:25 Черкаси - Монастирище
18:30 Черкаси - Жашків
18:30 Монастирище - Корсунь
18:45 Черкаси 2 - Умань
18:55 Черкаси - Новоархангельськ
19:30 Умань - Черкаси 2
19:40 Звенигородка - Ватутіно
20:10 Черкаси 2 - Монастирище

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране