Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Знам'янка, розклад автобусів, автостанція №1
пл. Привокзальна, 2

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Знам'янка - Цибулеве
05:00 Знам'янка - Іванківці
05:05 Знам'янка - Мошорино
05:05 Знам'янка - Диківка
05:15 Знам'янка - Новопокровка
05:30 Знам'янка - Троянка
05:30 Знам'янка - Дмитрівка
05:30 Знам'янка - Цибулеве
05:30 Знам'янка - Милова Балка
05:45 Знам'янка - Плоске
05:45 Знам'янка - В. Кут
05:45 Знам'янка - Новороманівка
05:55 Кіровоград - Дніпропетровськ
06:30 Знам'янка - Новороманівка
06:30 Знам'янка - Дмитрівка
06:40 Знам'янка - Кіровоград
06:50 Знам'янка - Дмитрівка
07:00 Знам'янка - Диківка
07:00 Олександрія - Кіровоград
07:00 Знам'янка - Троянка
07:15 Знам'янка - Мошорино
07:20 Знам'янка - Кіровоград
07:25 Знам'янка - Богданівка
07:25 Кіровоград - Кременчук
07:30 Знам'янка - Новороманівка
07:35 Петрове - Кіровоград 2
07:45 Знам'янка - Дмитрівка
07:45 Знам'янка - Кіровоград
07:55 Кіровоград - Дніпропетровськ
08:10 Знам'янка - Дмитрівка
08:15 Знам'янка - Богданівка
08:15 Знам'янка - Кіровоград
08:45 Олександрія - Кіровоград
09:00 Знам'янка - Дмитрівка
09:00 Знам'янка - Черкаси

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране