Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
09:00 Кіровоград - Дніпродзержинськ
09:00 Світловодськ - Кіровоград
09:00 Знам'янка - Новороманівка
09:05 Знам'янка - Кіровоград
09:15 Кам'янка - Кременчук
09:25 Кременчук - Кіровоград
09:25 Новоукраїнка - Олександрія
09:35 Знам'янка - Дмитрівка
09:40 Кіровоград - Світловодськ
09:45 Світловодськ - Кіровоград
09:45 Жовті Води - Кіровоград
09:50 Знам'янка - Мошорино
09:52 Світловодськ - Вінниця 1
10:00 Кривий Ріг - Черкаси
10:00 Кіровоград - Олександрія
10:00 Знам'янка - Богданівка
10:00 Знам'янка - Новороманівка
10:15 Комсомольськ - Кіровоград
10:20 Знам'янка - Цибулеве
10:22 Черкаси - Кривий Ріг
10:25 Кіровоград - Харків
10:30 Знам'янка - Іванківці
10:40 Олександрія - Бобринець
10:40 Кіровоград - Світловодськ
10:50 Знам'янка - Новороманівка
11:00 Знам'янка - Богданівка
11:00 Знам'янка - Кіровоград
11:00 Жовті Води - Київ 1
11:00 Знам'янка - Плоске
11:10 Знам'янка - Новопокровка
11:10 Світловодськ - Кіровоград
11:25 Дніпродзержинськ - Кіровоград
11:25 Знам'янка - Милова Балка
11:30 Світловодськ - Кіровоград
11:45 Кіровоград - Світловодськ
12:00 Знам'янка - Новороманівка

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране