Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
09:00 Кіровоград - Дніпродзержинськ
09:00 Світловодськ - Кіровоград
09:00 Знам'янка - Новороманівка
09:05 Знам'янка - Кіровоград
09:15 Кам'янка - Кременчук
09:25 Кременчук - Кіровоград
09:25 Новоукраїнка - Олександрія
09:35 Знам'янка - Дмитрівка
09:40 Кіровоград - Світловодськ
09:45 Світловодськ - Кіровоград
09:45 Жовті Води - Кіровоград
09:50 Знам'янка - Мошорино
09:52 Світловодськ - Вінниця 1
10:00 Кривий Ріг - Черкаси
10:00 Кіровоград - Олександрія
10:00 Знам'янка - Богданівка
10:00 Знам'янка - Новороманівка
10:15 Комсомольськ - Кіровоград
10:20 Знам'янка - Цибулеве
10:22 Черкаси - Кривий Ріг
10:25 Кіровоград - Харків
10:30 Знам'янка - Іванківці
10:40 Олександрія - Бобринець
10:40 Кіровоград - Світловодськ
10:50 Знам'янка - Новороманівка
11:00 Знам'янка - Богданівка
11:00 Знам'янка - Кіровоград
11:00 Жовті Води - Київ 1
11:00 Знам'янка - Плоске
11:10 Знам'янка - Новопокровка
11:10 Світловодськ - Кіровоград
11:25 Дніпродзержинськ - Кіровоград
11:25 Знам'янка - Милова Балка
11:30 Світловодськ - Кіровоград
11:45 Кіровоград - Світловодськ
12:00 Знам'янка - Новороманівка

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране