Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:00 Знам'янка - Чигирин
12:10 Олександрія - Кіровоград
12:30 Знам'янка - Новопокровка
12:30 Знам'янка - Кіровоград
12:40 Знам'янка - Богданівка
12:45 Світловодськ - Кіровоград
12:45 Знам'янка - Дмитрівка
12:45 Кіровоград - Градизьк
12:50 Знам'янка - Мошорино
13:00 Світловодськ - Кіровоград
13:10 Знам'янка - Диківка
13:15 Знам'янка - Кіровоград
13:15 Знам'янка - Троянка
13:30 Знам'янка - Богданівка
13:30 Олександрія - Київ Видубичі
13:30 Кіровоград - Світловодськ
13:40 Дніпропетровськ - Вінниця 1
13:45 Знам'янка - В. Кут
13:50 Кіровоград - Жовті Води
13:55 Олександрія - Новоукраїнка
14:10 Кіровоград - Світловодськ
14:15 Знам'янка - Кіровоград
14:20 Знам'янка - Новороманівка
14:25 Кременчук - Кіровоград
14:30 Знам'янка - Іванківці
14:35 Кіровоград - Кременчук
14:50 Київ 1 - Жовті Води
15:00 Знам'янка - Богданівка
15:00 Дніпропетровськ - Чернівці
15:00 Олександрія - Кіровоград
15:10 Кіровоград - Олександрія
15:15 Знам'янка - Кіровоград
15:25 Кіровоград - Дніпродзержинськ
15:30 Кременчук - Кам'янка
15:40 Кіровоград - Світловодськ
15:45 Вінниця 1 - Світловодськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране