Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:00 Знам'янка - Чигирин
12:10 Олександрія - Кіровоград
12:30 Знам'янка - Новопокровка
12:30 Знам'янка - Кіровоград
12:40 Знам'янка - Богданівка
12:45 Світловодськ - Кіровоград
12:45 Знам'янка - Дмитрівка
12:45 Кіровоград - Градизьк
12:50 Знам'янка - Мошорино
13:00 Світловодськ - Кіровоград
13:10 Знам'янка - Диківка
13:15 Знам'янка - Кіровоград
13:15 Знам'янка - Троянка
13:30 Знам'янка - Богданівка
13:30 Олександрія - Київ Видубичі
13:30 Кіровоград - Світловодськ
13:40 Дніпропетровськ - Вінниця 1
13:45 Знам'янка - В. Кут
13:50 Кіровоград - Жовті Води
13:55 Олександрія - Новоукраїнка
14:10 Кіровоград - Світловодськ
14:15 Знам'янка - Кіровоград
14:20 Знам'янка - Новороманівка
14:25 Кременчук - Кіровоград
14:30 Знам'янка - Іванківці
14:35 Кіровоград - Кременчук
14:50 Київ 1 - Жовті Води
15:00 Знам'янка - Богданівка
15:00 Дніпропетровськ - Чернівці
15:00 Олександрія - Кіровоград
15:10 Кіровоград - Олександрія
15:15 Знам'янка - Кіровоград
15:25 Кіровоград - Дніпродзержинськ
15:30 Кременчук - Кам'янка
15:40 Кіровоград - Світловодськ
15:45 Вінниця 1 - Світловодськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране