Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Знам`янка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:55 Кіровоград 2 - Петрове
16:00 Знам'янка - Новороманівка
16:05 Кіровоград - Комсомольськ
16:15 Знам'янка - Мошорино
16:25 Знам'янка - Кіровоград
16:25 Кіровоград - Світловодськ
16:35 Київ Видубичі - Олександрія
16:35 Черкаси - Кривий Ріг
16:50 Петрове - Кіровоград 2
16:50 Кіровоград - Олександрія
17:00 Знам'янка - Чигирин
17:05 Харків - Кіровоград
17:10 Кіровоград - Світловодськ
17:10 Знам'янка - Дмитрівка
17:30 Знам'янка - Диківка
17:35 Знам'янка - Кіровоград
17:40 Бобринець - Олександрія
18:00 Знам'янка - Кіровоград
18:30 Кіровоград - Олександрія
18:35 Дніпропетровськ - Кіровоград
18:45 Вінниця 1 - Дніпропетровськ
19:00 Кіровоград - Світловодськ
19:05 Дніпродзержинськ - Кіровоград
19:05 Кривий Ріг - Черкаси
19:15 Знам'янка - Кіровоград
19:30 Олександрія - Кіровоград
19:50 Знам'янка - Кіровоград
20:05 Градизьк - Кіровоград
20:35 Знам'янка - Кіровоград
20:35 Кіровоград 2 - Петрове
21:00 Смоліно - Жовті Води
21:10 Знам'янка - Кіровоград
22:00 Дніпропетровськ - Кіровоград
22:00 Миколаїв - Суми

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране