Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Калинівка, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (04333) 2-34-83

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:40 Калинівка - Лемешівка
06:45 Чернятин - Вінниця
06:50 Казатин - Вінниця
07:00 Калинівка - Дружелюбівка
07:05 Вінниця - Радовка
07:05 Калинівка - Мончинці
07:10 Калинівка - Вінниця
07:10 Калинівка - Вінниця
07:15 Вінниця - Житомир
07:15 Дружне - Вінниця
07:20 Калинівка - Піков
07:20 Уладівка - Вінниця
07:20 Вінниця - Уланів
07:25 М. Кутища - Вінниця
07:30 Калинівка - Радовка
07:30 Комунарівка - Вінниця
07:30 Калинівка - Антонополь
07:35 Вінниця - Голубівка
07:40 Калинівка - Павлівка
07:40 Калинівка - Дружне
07:45 Калинівка - Хомутинці
07:45 Шепієвка - Вінниця
07:45 Вінниця - Уладівка
07:50 Калинівка - Чернятин
07:55 Вінниця - Луцьк
07:55 Хмельник - Вінниця
07:55 Вінниця - Луцьк
08:00 Калинівка - Мизяків
08:05 Іванів - Вінниця
08:10 Калинівка - Дружелюбівка
08:10 Радовка - Вінниця
08:20 Калинівка - Грушківці
08:20 Калинівка - Іванів
08:20 Калинівка - Писаревка
08:20 Казатин - Вінниця
08:25 Хмельник - Вінниця
08:25 Калинівка - Вінниця

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране