Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:30 Калинівка - Радовка
08:35 Калинівка - Глинськ
08:35 Бродецкое - Вінниця
08:40 Калинівка - Каменогорка
08:45 Вінниця - Житомир
08:50 Житомир - Вінниця
09:00 Калинівка - Іванів
09:00 Калинівка - Вінниця
09:10 Калинівка - Глинськ
09:10 Вінниця - Казатин
09:15 Калинівка - Вінниця
09:20 Калинівка - Лемешівка
09:30 Калинівка - Іванова Слободка
09:30 Вінниця - Радовка
09:30 Калинівка - Вінниця
09:30 Калинівка - Радгосп Корделевський
09:35 Калинівка - Піков
09:35 Вінниця - М. Кутища
09:40 Голубівка - Вінниця
09:40 Калинівка - Павлівка
09:45 Вінниця - Уланів
09:45 Вінниця - Литин
09:50 Калинівка - Заливанщина
09:50 Калинівка - Червона Трибунівка
09:50 Уладівка - Вінниця
09:55 Тульчин - Житомир
10:05 Калинівка - Вінниця
10:10 Калинівка - Хомутинці
10:15 Іванів - Вінниця
10:20 Житомир - Вінниця
10:20 Вінниця - Чернятин
10:20 Калинівка - Іванів
10:25 Калинівка - Панасівка
10:30 Новодністровськ - Київ
10:30 Калинівка - Писаревка
10:30 Калинівка - Каменогорка
10:35 Калинівка - Л. Лесіївка
10:35 Уланів - Вінниця

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране