Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:30 Калинівка - Радовка
08:35 Калинівка - Глинськ
08:35 Бродецкое - Вінниця
08:40 Калинівка - Каменогорка
08:45 Вінниця - Житомир
08:50 Житомир - Вінниця
09:00 Калинівка - Іванів
09:00 Калинівка - Вінниця
09:10 Калинівка - Глинськ
09:10 Вінниця - Казатин
09:15 Калинівка - Вінниця
09:20 Калинівка - Лемешівка
09:30 Калинівка - Іванова Слободка
09:30 Вінниця - Радовка
09:30 Калинівка - Вінниця
09:30 Калинівка - Радгосп Корделевський
09:35 Калинівка - Піков
09:35 Вінниця - М. Кутища
09:40 Голубівка - Вінниця
09:40 Калинівка - Павлівка
09:45 Вінниця - Уланів
09:45 Вінниця - Литин
09:50 Калинівка - Заливанщина
09:50 Калинівка - Червона Трибунівка
09:50 Уладівка - Вінниця
09:55 Тульчин - Житомир
10:05 Калинівка - Вінниця
10:10 Калинівка - Хомутинці
10:15 Іванів - Вінниця
10:20 Житомир - Вінниця
10:20 Вінниця - Чернятин
10:20 Калинівка - Іванів
10:25 Калинівка - Панасівка
10:30 Новодністровськ - Київ
10:30 Калинівка - Писаревка
10:30 Калинівка - Каменогорка
10:35 Калинівка - Л. Лесіївка
10:35 Уланів - Вінниця

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране