Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:40 Калинівка - Радовка
10:40 Вінниця - Дружне
10:40 Радовка - Вінниця
10:40 Калинівка - Лемешівка
10:50 Вінниця - Уладівка
10:55 Вінниця - Шепієвка
10:55 Калинівка - Вінниця
11:00 Малин - Вінниця
11:10 Вінниця - Казатин
11:10 Калинівка - Дружелюбівка
11:10 Калинівка - Весела
11:15 Калинівка - Антонополь
11:15 Калинівка - Іванова Слободка
11:20 Калинівка - Вінниця
11:30 Калинівка - Мончинці
11:35 Вінниця - Житомир
11:40 Калинівка - Вінниця
11:40 Вінниця - Хмельник
12:00 Н. Волынский - Вінниця
12:00 Калинівка - Глинськ
12:10 Калинівка - Мизяків
12:15 Вінниця - Голубівка
12:20 Калинівка - Радовка
12:20 Калинівка - Вінниця
12:26 Уланів - Вінниця
12:30 Вінниця - Іванів
12:30 Калинівка - М. Кутища
12:35 Вінниця - Житомир
12:40 Калинівка - Піков
13:00 Калинівка - Писаревка
13:00 Калинівка - Вінниця
13:00 Калинівка - Чернятин
13:05 Калинівка - Лемешівка
13:12 Калинівка - Вінниця
13:15 Житомир - Вінниця
13:15 Калинівка - Каменогорка
13:20 Могилев Подольський - Київ
13:20 Калинівка - Веселая

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране