Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
13:30 Калинівка - Вінниця
13:38 Вінниця - Комунарівка
13:40 Калинівка - Дружне
13:45 Вінниця - Іванів
13:46 Комсомольське - Вінниця
13:55 Калинівка - Вінниця
14:00 Калинівка - Вінниця
14:00 Вінниця - Радовка
14:00 Калинівка - Грушківці
14:00 Калинівка - Шепієвка
14:05 Голубівка - Вінниця
14:05 Калинівка - Л. Лесіївка
14:10 Іванів - Вінниця
14:20 Калинівка - Вінниця
14:20 Калинівка - Лемешівка
14:30 Вінниця - Уланів
14:30 Калинівка - Уладівка
14:35 Комунарівка - Вінниця
14:40 Калинівка - Писаревка
14:45 Чернятин - Вінниця
14:50 Калинівка - Вінниця
14:50 Вінниця - Житомир
14:55 М. Кутища - Вінниця
15:00 Вінниця - Хмельник
15:00 Калинівка - В. Кутища
15:05 Воскодавинцы - Вінниця
15:05 Житомир - Вінниця
15:10 Калинівка - Чернятин
15:15 Радовка - Вінниця
15:20 Калинівка - Шепієвка
15:25 Калинівка - Вінниця
15:25 Калинівка - Іванів
15:30 Калинівка - Вінниця
15:30 Вінниця - Хмельник
15:45 Калинівка - Вінниця
15:45 Могилев Подольський - Київ
15:50 Дружне - Вінниця
15:55 Вінниця - Іванів

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране