Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
13:30 Калинівка - Вінниця
13:38 Вінниця - Комунарівка
13:40 Калинівка - Дружне
13:45 Вінниця - Іванів
13:46 Комсомольське - Вінниця
13:55 Калинівка - Вінниця
14:00 Калинівка - Вінниця
14:00 Вінниця - Радовка
14:00 Калинівка - Грушківці
14:00 Калинівка - Шепієвка
14:05 Голубівка - Вінниця
14:05 Калинівка - Л. Лесіївка
14:10 Іванів - Вінниця
14:20 Калинівка - Вінниця
14:20 Калинівка - Лемешівка
14:30 Вінниця - Уланів
14:30 Калинівка - Уладівка
14:35 Комунарівка - Вінниця
14:40 Калинівка - Писаревка
14:45 Чернятин - Вінниця
14:50 Калинівка - Вінниця
14:50 Вінниця - Житомир
14:55 М. Кутища - Вінниця
15:00 Вінниця - Хмельник
15:00 Калинівка - В. Кутища
15:05 Воскодавинцы - Вінниця
15:05 Житомир - Вінниця
15:10 Калинівка - Чернятин
15:15 Радовка - Вінниця
15:20 Калинівка - Шепієвка
15:25 Калинівка - Вінниця
15:25 Калинівка - Іванів
15:30 Калинівка - Вінниця
15:30 Вінниця - Хмельник
15:45 Калинівка - Вінниця
15:45 Могилев Подольський - Київ
15:50 Дружне - Вінниця
15:55 Вінниця - Іванів

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране