Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Калинівка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:00 Калинівка - Дружне
16:05 Шепієвка - Вінниця
16:20 Калинівка - Радовка
16:30 Вінниця - Голубівка
16:35 Калинівка - Піков
16:35 Вінниця - Радовка
16:50 Вінниця - Уланів
16:50 Калинівка - Вінниця
17:00 Калинівка - Іванів
17:00 Уладівка - Вінниця
17:05 Вінниця - Уладівка
17:15 Калинівка - Каменогорка
17:20 Калинівка - Лемешівка
17:20 Калинівка - Заливанщина
17:25 Калинівка - Грушківці
17:25 Вінниця - Чернятин
17:30 Калинівка - Вінниця
17:30 Радовка - Вінниця
17:35 Уланів - Вінниця
17:35 Калинівка - Червона Трибунівка
17:40 Калинівка - Писаревка
17:45 Калинівка - Піков
17:55 Вінниця - М. Кутища
18:00 Вінниця - Литин
18:05 Калинівка - Л. Лесіївка
18:10 Калинівка - Вінниця
18:20 Калинівка - Вінниця
18:30 Калинівка - Павлівка
18:30 Вінниця - Дружне
18:35 Голубівка - Вінниця
18:40 Вінниця - Хмельник
18:45 Вінниця - Хмельник
18:55 Уладівка - Вінниця
19:00 Калинівка - Іванів
19:00 Вінниця - Шепієвка
19:10 Калинівка - Вінниця

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране