Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Канів
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Канів, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:30 Канів - Київ Поділ
05:00 Канів - Лука
05:10 Канів - Миронівка
05:10 Канів - Бересняги
05:15 Канів - Мельники
05:20 Канів - Київ Поділ
05:20 Канів - Курилівка
05:30 Канів - Харків
05:30 Канів - Григорівка
05:30 Канів - Горобієвка
05:30 Канів - Корсунь
05:30 Канів - Черниші
05:30 Канів - Гамарня
05:30 Канів - Умань
05:30 Канів - Сушки
05:40 Канів - Черкаси
06:00 Канів - Полствин
06:00 Канів - Потапці
06:00 Канів - Сміла 3
06:00 Канів - Київ Поділ
06:00 Канів - Ковалі
06:00 Канів - Яблунів
06:00 Канів - Копієвато
06:05 Канів - Черкаси 2
06:05 Канів - Київ Поділ
06:15 Канів - Черкаси
06:20 Канів - Бересняги
06:30 Канів - Київ 4
06:30 Канів - Озерище
06:30 Канів - Черкаси
06:35 Канів - Черкаси 2
06:40 Канів - Умань
06:45 Канів - Київ Поділ
07:00 Канів - Черкаси
07:00 Канів - Корсунь

Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране