Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Канів
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Канів, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:30 Канів - Київ Поділ
05:00 Канів - Лука
05:10 Канів - Миронівка
05:10 Канів - Бересняги
05:15 Канів - Мельники
05:20 Канів - Київ Поділ
05:20 Канів - Курилівка
05:30 Канів - Харків
05:30 Канів - Григорівка
05:30 Канів - Горобієвка
05:30 Канів - Корсунь
05:30 Канів - Черниші
05:30 Канів - Гамарня
05:30 Канів - Умань
05:30 Канів - Сушки
05:40 Канів - Черкаси
06:00 Канів - Полствин
06:00 Канів - Потапці
06:00 Канів - Сміла 3
06:00 Канів - Київ Поділ
06:00 Канів - Ковалі
06:00 Канів - Яблунів
06:00 Канів - Копієвато
06:05 Канів - Черкаси 2
06:05 Канів - Київ Поділ
06:15 Канів - Черкаси
06:20 Канів - Бересняги
06:30 Канів - Київ 4
06:30 Канів - Озерище
06:30 Канів - Черкаси
06:35 Канів - Черкаси 2
06:40 Канів - Умань
06:45 Канів - Київ Поділ
07:00 Канів - Черкаси
07:00 Канів - Корсунь

Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране