Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Канів
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:15 Канів - Сміла 3
12:25 Канів - Сушки
12:30 Канів - Черкаси
12:30 Канів - Курилівка
13:00 Канів - Бересняги
13:00 Канів - Григорівка
13:00 Канів - Черниші
13:00 Канів - Копієвато
13:05 Канів - Київ Поділ
13:20 Канів - Черкаси
13:20 Канів - Миронівка
13:30 Канів - Київ 4
13:35 Канів - Київ Поділ
13:45 Канів - Корсунь
13:50 Канів - Черкаси
14:00 Канів - Горобієвка
14:05 Канів - Київ Поділ
14:15 Канів - Черкаси
14:40 Канів - Київ Поділ
14:50 Канів - Золотоноша
14:50 Канів - Черкаси
15:00 Канів - Миронівка
15:00 Канів - Корсунь
15:10 Канів - Київ Поділ
15:30 Канів - Черкаси
15:45 Канів - Київ 4
16:00 Канів - Черкаси
16:15 Канів - Київ Поділ
16:30 Канів - Черкаси
17:00 Канів - Черкаси
17:15 Канів - Миронівка
17:30 Канів - Київ Поділ
17:50 Канів - Черкаси
17:50 Канів - Мельники
18:45 Канів - Черкаси

Сторінки: Попер.  1, 2, 3
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране