Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Каховка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.

Каховка, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0553) 63-33-24

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
00:20 Одеса - Донецьк 1
00:25 Донецьк 1 - Одеса
00:40 Одеса - Ялта
00:55 Ялта - Одеса
01:00 Одеса - Запоріжжя
01:30 Київ 1 - Генічеськ
02:01 Одеса - Маріуполь
03:55 Донецьк 1 - Херсон
05:25 Каховка - Одеса
05:30 Каховка - Красний Поділ
05:30 Каховка - Семенівка
05:35 Донецьк 3 - Одеса
05:35 Каховка - Заозерне
05:45 Каховка - Василівка
05:50 Заводівка - Херсон
05:50 Каховка - Нова Каховка
05:55 Ялта - Херсон
06:00 Каховка - Нова Каховка
06:10 Каховка - Нова Каховка
06:20 Каховка - Одеса
06:20 Каховка - Нова Каховка
06:25 Каховка - Нова Каховка
06:30 Каховка - Нова Каховка
06:35 К. Лагеря - Херсон
06:38 Каховка - Нова Каховка
06:40 Каховка - Нова Каховка
06:50 Каховка - Нова Каховка
06:50 Новотроїцьк - Херсон
06:51 Каховка - Нова Каховка
06:55 В. Лепетиха - Миколаїв
07:00 Каховка - Кривий Ріг
07:00 Каховка - Нова Каховка
07:00 Каховка - Коробки
07:04 Каховка - Нова Каховка
07:05 Славне - Херсон
07:10 Каховка - Нова Каховка
07:13 Любимівка - Берислав
07:15 Н. Сірогози - Херсон

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране