Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Коростишів
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Коростишів, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:30 Калуш - Київ 1
06:45 Коростишів - Черняхів
07:15 Бердичів - Київ 1
07:15 Слободка - Житомир 2
07:25 Житомир - Чернігів
07:25 Радомишль - Житомир
07:33 Головино - Житомир 2
07:35 Житомир - Радомишль
07:35 Малин - Вінниця 1
07:40 Житомир - Фастів
07:45 Миколаїв - Житомир
08:05 Лазорівка - Житомир
08:15 Ємільчино - Київ 1
08:23 Фастів - Житомир
08:35 Житомир - Радомишль
08:35 Київ 1 - Дубно
08:45 Іванополь - Київ 1
09:10 Київ 1 - Новодністровськ
09:10 Бердичів - Малин
09:20 Н. Волинськ - Київ 1
09:20 Травневе - Житомир 2
09:30 Радомишль - Житомир
09:35 Житомир - Брусилів
09:55 Київ 1 - Шепетовка
10:00 Бердичів - Київ 1
10:05 Любар - Київ 1
10:15 Житомир 2 - Головино
10:15 Житомир - Радомишль
10:15 Київ 1 - Дубно
10:25 Н. Волинськ - Київ 1
10:25 Київ 1 - Кам'янець-Подільський
10:30 Базар - Житомир
11:05 Житомир - Малин
11:10 Київ 1 - Шепетовка
11:25 Ємільчино - Київ 1
11:25 Волочиск - Київ 1
11:25 Київ 1 - Кам'янець-Подільський
11:45 Київ 1 - Тернополь
11:50 Городниця - Київ 1
11:55 Брусилів - Житомир
12:00 Київ 1 - Ярунь
12:10 Бердичів - Київ 1

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране