Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Коростишів
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:15 Київ 1 - Хмельник
12:30 Київ 1 - Кам'янець-Подільський
12:35 Хмельник - Київ 1
12:50 Дубно - Київ 1
13:10 Київ 1 - Львів
13:20 Житомир - Долинівка
13:40 Київ 1 - Бердичів
13:45 Київ 1 - Дубно
13:45 Новодністровськ - Київ 1
14:15 Бердичів - Київ 1
14:20 Малин - Вінниця 1
14:25 Київ 1 - Нововолинський
14:40 Київ 1 - Ємільчино
14:40 Житомир - Базар
14:45 Дубно - Київ 1
15:00 Шепетовка - Київ 1
15:10 Житомир - Фастів
15:15 Київ 1 - Іванополь
16:00 Кам'янець-Подільський - Київ 1
16:05 Житомир 2 - Головино
16:10 Київ 1 - Бердичів
16:15 Київ 1 - Городниця
16:20 Червоноград - Київ 1
16:35 Житомир - Минино
16:37 Київ 1 - Хмельник
16:55 Дубно - Київ 1
17:00 Київ 5 - Черняхів
17:02 Київ 1 - Н. Волинськ
17:10 Вінниця 1 - Малин
17:37 Київ 1 - Ємільчино
17:45 Кам'янець-Подільський - Київ 1
18:08 Житомир - Фастів
18:15 Житомир - Миколаїв
18:30 Кам'янець-Подільський - Київ 1
18:35 Хмельник - Київ 1
18:40 Київ 1 - Хмельник
19:00 Київ 1 - Чемеривцы
19:05 Житомир 2 - Торчин
19:15 Київ 1 - Івано-Франківськ
19:40 Київ 1 - Н. Волинськ
20:05 Київ 1 - Бердичів
20:10 Нововолинський - Київ 1
20:40 Київ 1 - Калуш

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране