Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кр. Перекопськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Кр. Перекопськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Таврична, 17, тел.: (06565) 2-11-84

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
05:20 Кр. Перекопськ - Орловка
05:25 Кр. Перекопськ - Істочне
05:30 Кр. Перекопськ - Надійне
05:42 Армянськ - Сімферополь 2
05:45 Кр. Перекопськ - Армянськ
05:50 Кр. Перекопськ - Красноармійське
05:55 Чернівці - Севастополь
06:00 Кр. Перекопськ - Сватово
06:01 Кишинів - Ялта
06:20 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
06:25 Кр. Перекопськ - Рисове
06:25 Кр. Перекопськ - Курганне
06:50 Кр. Перекопськ - Філатовка
07:00 Кр. Перекопськ - Євпаторія
07:10 Армянськ - Сімферополь 1
07:15 Кр. Перекопськ - Армянськ
07:20 Кр. Перекопськ - Джанкой
07:30 Кр. Перекопськ - Красноармійське
07:40 Армянськ - Євпаторія
08:00 Армянськ - Сімферополь 1
08:05 Армянськ - Джанкой
08:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
08:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
08:30 Кр. Перекопськ - Армянськ
08:35 Армянськ - Ялта
08:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
08:55 Н. Троїцьк - Сімферополь 1
09:00 Чернівці - Сімферополь 1
09:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
09:15 Армянськ - Євпаторія
09:15 Кр. Перекопськ - Армянськ
09:20 Кр. Перекопськ - Красноармійське
09:30 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
09:35 Кр. Перекопськ - Армянськ
09:40 Євпаторія - Миколаїв
09:40 Джанкой - Армянськ
10:05 Кр. Перекопськ - Ішунь

Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране