Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кр. Перекопськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:10 Кр. Перекопськ - Островское
10:15 Кр. Перекопськ - Армянськ
10:25 Каховка - Сімферополь 1
10:25 Сімферополь 1 - Армянськ
10:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
10:57 Херсон - Керчь
11:00 Кр. Перекопськ - Первомайське
11:05 Кр. Перекопськ - Ішунь
11:07 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
11:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
11:15 Северная - Армянськ
11:20 Велика Лепетиха - Сімферополь 1
11:20 Кр. Перекопськ - Красноармійське
11:25 Скадовськ - Сімферополь 1
11:30 Армянськ - Джанкой
11:45 Євпаторія - Геничеськ
11:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
11:50 Кр. Перекопськ - Рисове
12:00 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
12:05 Кр. Перекопськ - Істочне
12:05 Джанкой - Армянськ
12:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
12:10 Кр. Перекопськ - Орловка
12:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
12:25 Ялта - Кривий Ріг
12:30 Кр. Перекопськ - Джанкой
12:30 Кр. Перекопськ - Філатовка
12:35 Армянськ - Северная
12:40 Кр. Перекопськ - Раздольное
12:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
12:55 Кр. Перекопськ - Курганне
13:00 Кр. Перекопськ - Ішунь
13:00 Сімферополь 1 - Одесса
13:10 Кр. Перекопськ - Красноармійське
13:15 Армянськ - Джанкой
13:20 Кр. Перекопськ - Армянськ
13:25 Кр. Перекопськ - Сватово
13:25 Джанкой - Армянськ
13:45 Кр. Перекопськ - Армянськ
13:55 Джанкой - Армянськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране