Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кр. Перекопськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:10 Кр. Перекопськ - Островское
10:15 Кр. Перекопськ - Армянськ
10:25 Каховка - Сімферополь 1
10:25 Сімферополь 1 - Армянськ
10:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
10:57 Херсон - Керчь
11:00 Кр. Перекопськ - Первомайське
11:05 Кр. Перекопськ - Ішунь
11:07 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
11:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
11:15 Северная - Армянськ
11:20 Велика Лепетиха - Сімферополь 1
11:20 Кр. Перекопськ - Красноармійське
11:25 Скадовськ - Сімферополь 1
11:30 Армянськ - Джанкой
11:45 Євпаторія - Геничеськ
11:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
11:50 Кр. Перекопськ - Рисове
12:00 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
12:05 Кр. Перекопськ - Істочне
12:05 Джанкой - Армянськ
12:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
12:10 Кр. Перекопськ - Орловка
12:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
12:25 Ялта - Кривий Ріг
12:30 Кр. Перекопськ - Джанкой
12:30 Кр. Перекопськ - Філатовка
12:35 Армянськ - Северная
12:40 Кр. Перекопськ - Раздольное
12:50 Кр. Перекопськ - Армянськ
12:55 Кр. Перекопськ - Курганне
13:00 Кр. Перекопськ - Ішунь
13:00 Сімферополь 1 - Одесса
13:10 Кр. Перекопськ - Красноармійське
13:15 Армянськ - Джанкой
13:20 Кр. Перекопськ - Армянськ
13:25 Кр. Перекопськ - Сватово
13:25 Джанкой - Армянськ
13:45 Кр. Перекопськ - Армянськ
13:55 Джанкой - Армянськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране