Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кр. Перекопськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:00 Миколаїв - Євпаторія
14:00 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
14:05 Севастополь - Чернівці
14:05 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
14:10 Сімферополь 1 - Херсон
14:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
14:30 Кривий Ріг - Ялта
14:30 Кр. Перекопськ - Армянськ
14:50 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
14:55 Кр. Перекопськ - Армянськ
15:00 Армянськ - Сімферополь 1
15:00 Керчь - Херсон
15:05 Кр. Перекопськ - Ішунь
15:15 Сімферополь 1 - Н. Троїцьк
15:20 Миколаїв - Севастополь
15:30 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
15:35 Херсон - Сімферополь 1
15:40 Джанкой - Армянськ
15:40 Кр. Перекопськ - Армянськ
15:40 Армянськ - Джанкой
15:47 Севастополь - Миколаїв
16:10 Кр. Перекопськ - Армянськ
16:10 Сімферополь 1 - Чернівці
16:15 Кр. Перекопськ - Ішунь
16:50 Керчь - Херсон
17:10 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
17:15 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
17:20 Кр. Перекопськ - Красноармійське
17:25 Сімферополь 1 - Велика Лепетиха
17:30 Сімферополь 1 - Армянськ
17:35 Євпаторія - Армянськ
17:45 Кр. Перекопськ - Ішунь
17:50 Одесса - Сімферополь 1
18:00 Євпаторія - Армянськ
18:20 Сімферополь 1 - Каховка
18:30 Кр. Перекопськ - Сімферополь 1
18:55 Сімферополь 1 - Скадовськ
19:05 Ялта - Кишинів
19:05 Ялта - Кучурган
19:40 Маріуполь - Євпаторія

Сторінки: Попер.  1, 2, 3
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране