Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Краматорськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Краматорськ, розклад автобусів, автостанція №1
б. Машибудівників, 28, тел.: (06264) 5-10-20

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:10 Краматорськ - Червоний Лиман
05:25 Славянськ - Добропілля
05:30 Краматорськ - Харків
05:36 Краматорськ - Славянськ
05:40 Краматорськ - Миколаївка
05:50 Краматорськ - Донецьк 3
05:56 Краматорськ - Добровілля
06:00 Краматорськ - Дружківка
06:00 Краматорськ - Борова
06:00 Краматорськ - Бердянськ
06:00 Краматорськ - Славянськ
06:05 Краматорськ - Ясиновата
06:13 Краматорськ - Красноармійськ
06:15 Славянськ - Дружківка
06:15 Краматорськ - Дніпропетровськ
06:25 Краматорськ - Славянськ
06:30 Краматорськ - Донецьк
06:30 Краматорськ - Артемівськ
06:35 Славянськ - Красноармійськ
06:35 Краматорськ - Мелітополь
06:35 Дружківка - Славянськ
06:35 Червоний Лиман - Донецьк 3
06:40 Краматорськ - Славянськ
06:40 Краматорськ - Дружківка
06:45 Славянськ - Маріуполь
06:45 Краматорськ - Харків
06:50 Краматорськ - Славянськ
06:55 Краматорськ - Дружківка
07:00 Святогорськ - Донецьк 3
07:00 Краматорськ - Олександрівка
07:00 Дружківка - Червоний Лиман
07:05 Краматорськ - Петрівське
07:05 Славянськ - Донецьк 3
07:08 Краматорськ - Славянськ
07:10 Миколаївка - Донецьк 3
07:15 Константинівка - Харків
07:15 Краматорськ - Артемівськ
07:20 Краматорськ - Славянськ
07:30 Краматорськ - Дружківка
07:30 Краматорськ - Луганськ

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране