Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Краматорськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Краматорськ, розклад автобусів, автостанція №1
б. Машибудівників, 28, тел.: (06264) 5-10-20

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:10 Краматорськ - Червоний Лиман
05:25 Славянськ - Добропілля
05:30 Краматорськ - Харків
05:36 Краматорськ - Славянськ
05:40 Краматорськ - Миколаївка
05:50 Краматорськ - Донецьк 3
05:56 Краматорськ - Добровілля
06:00 Краматорськ - Дружківка
06:00 Краматорськ - Борова
06:00 Краматорськ - Бердянськ
06:00 Краматорськ - Славянськ
06:05 Краматорськ - Ясиновата
06:13 Краматорськ - Красноармійськ
06:15 Славянськ - Дружківка
06:15 Краматорськ - Дніпропетровськ
06:25 Краматорськ - Славянськ
06:30 Краматорськ - Донецьк
06:30 Краматорськ - Артемівськ
06:35 Славянськ - Красноармійськ
06:35 Краматорськ - Мелітополь
06:35 Дружківка - Славянськ
06:35 Червоний Лиман - Донецьк 3
06:40 Краматорськ - Славянськ
06:40 Краматорськ - Дружківка
06:45 Славянськ - Маріуполь
06:45 Краматорськ - Харків
06:50 Краматорськ - Славянськ
06:55 Краматорськ - Дружківка
07:00 Святогорськ - Донецьк 3
07:00 Краматорськ - Олександрівка
07:00 Дружківка - Червоний Лиман
07:05 Краматорськ - Петрівське
07:05 Славянськ - Донецьк 3
07:08 Краматорськ - Славянськ
07:10 Миколаївка - Донецьк 3
07:15 Константинівка - Харків
07:15 Краматорськ - Артемівськ
07:20 Краматорськ - Славянськ
07:30 Краматорськ - Дружківка
07:30 Краматорськ - Луганськ

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране