Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Краматорськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:40 Краматорськ - Славянськ
15:45 Донецьк 3 - Ізюм
15:50 Краматорськ - Дружківка
15:55 Краматорськ - Славянськ
15:55 Славянськ - Димитрово
16:00 Краматорськ - Артемівськ
16:00 Краматорськ - Донецьк 3
16:05 Славянськ - Дружківка
16:05 Краматорськ - Славянськ
16:10 Краматорськ - Червоний Лиман
16:12 Краматорськ - Славянськ
16:20 Краматорськ - Дружківка
16:20 Краматорськ - Белицьке
16:30 Краматорськ - Миколаївка
16:30 Краматорськ - Харків
16:35 Краматорськ - Дружківка
16:36 Краматорськ - Славянськ
16:40 Славянськ - Красноармійськ
16:45 Дружківка - Славянськ
16:50 Краматорськ - Яцьке
17:00 Краматорськ - Славянськ
17:05 Краматорськ - Єнакієво
17:10 Краматорськ - Славянськ
17:10 Краматорськ - Дружківка
17:20 Червоний Лиман - Дружківка
17:20 Краматорськ - Артемівськ
17:25 Краматорськ - Славянськ
17:30 Краматорськ - Борова
17:35 Краматорськ - Славянськ
17:40 Краматорськ - Славянськ
17:50 Краматорськ - Славянськ
17:55 Краматорськ - Дружківка
18:00 Славянськ - Донецьк 3
18:10 Славянськ - Донецьк 3
18:10 Краматорськ - Дружківка
18:25 Донецьк 3 - Червоний Лиман
18:30 Славянськ - Донецьк 3
18:30 Краматорськ - Славянськ
18:45 Донецьк 3 - Харків
18:45 Краматорськ - Славянськ
19:00 Славянськ - Донецьк 3
19:50 Донецьк 3 - Миколаївка

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране