Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Красноармійськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Красноармійськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Дніпропетровська, тел.: (06239) 2-16-08

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:15 Миколаїв - Донецьк 3
05:20 Київ 1 - Донецьк
05:25 Селідово - Славянськ
05:30 Красноармійськ - Донецьк 3
05:55 Красноармійськ - Артемівськ
05:55 Добропілля - Донецьк 3
06:00 Красноармійськ - Маріуполь
06:10 Димитрово - Донецьк 3
06:15 Красноармійськ - Славянськ
06:20 Красноармійськ - Донецьк 3
06:25 Новодонецьк - Донецьк 3
06:40 Красноармійськ - Донецьк 3
06:50 Новодонецьк - Донецьк 3
06:55 Донецьк 3 - Дніпропетровськ
07:00 Красноармійськ - Донецьк 3
07:10 Одеса - Донецьк
07:15 Першотравенськ - Донецьк 3
07:20 Київ 1 - Донецьк
07:20 Красноармійськ - Донецьк 3
07:25 Олександрівка - Донецьк 3
07:45 Красноармійськ - Донецьк 3
07:50 Донецьк 3 - Дніпропетровськ
08:05 Донецьк 3 - Чернівці
08:10 Красноармійськ - Донецьк 3
08:25 Донецьк 3 - Київ 1
08:30 Красноармійськ - Донецьк 3
08:33 Донецьк 3 - Добропілля
08:50 Димитрово - Донецьк 3
09:00 Лозова - Донецьк 3
09:05 Красноармійськ - Славянськ
09:05 Краматорськ - Дніпропетровськ
09:10 Красноармійськ - Білозерськ
09:20 Красноармійськ - Донецьк 3
09:40 Красноармійськ - Донецьк 3
09:40 Сніжне - Дніпропетровськ
09:50 Донецьк 3 - Добропілля
09:55 Красноармійськ - Донецьк 3
10:00 Красноармійськ - Краматорськ
10:00 Шахтерськ - Кривий Ріг
10:10 Донецьк 3 - Олександрівка

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране