Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Красноармійськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:10 Красноармійськ - Донецьк 3
10:25 Славянськ - Кривий Ріг
10:35 Красноармійськ - Донецьк 3
10:35 Добропілля - Донецьк 3
10:40 Красноармійськ - Славянськ
10:40 Дніпропетровськ - Донецьк 3
10:40 Рубіжне - Дніпропетровськ
10:55 Димитрово - Донецьк 3
11:00 Донецьк 3 - Білозерськ
11:20 Красноармійськ - Донецьк 3
11:25 Дніпропетровськ - Красний Луч
11:30 Красноармійськ - Донецьк 3
11:35 Донецьк 3 - Олександрівка
11:40 Горловка - Дніпропетровськ
11:45 Димитров - Донецьк 3
11:50 Добропілля - Донецьк 3
11:55 Красноармійськ - Донецьк 3
12:00 Дніпропетровськ - Луганськ
12:00 Сніжне - Дніпропетровськ
12:05 Львів - Донецьк
12:10 Дніпропетровськ - Рубіжне
12:18 Красноармійськ - Донецьк 3
12:35 Донецьк 3 - Львів
13:10 Красноармійськ - Білозерськ
13:15 Красноармійськ - Донецьк 3
13:15 Красноармійськ - Славянськ
13:30 Красноармійськ - Донецьк 3
13:45 Красноармійськ - Артемівськ
14:20 Красноармійськ - Донецьк 3
14:35 Красноармійськ - Донецьк 3
14:55 Красноармійськ - Донецьк 3
15:30 Красноармійськ - Донецьк 3
15:40 Красноармійськ - Донецьк 3
16:00 Красноармійськ - Славянськ
16:25 Красноармійськ - Донецьк 3
17:25 Красноармійськ - Донецьк 3
17:35 Красноармійськ - Донецьк 3
17:35 Красноармійськ - Славянськ
18:30 Красноармійськ - Донецьк 3
20:40 Донецьк - Київ 1
21:10 Донецьк 3 - Миколаїв

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране