Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Крижополь
 Автостанція №1

Крижополь, розклад автобусів, автостанція №1
вул. К. Маркса, 116, тел.: (04340) 2-15-37

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:10 Крижополь - Вільшанка
04:45 Крижополь - Вінниця 1
05:00 Крижополь - Вінниця 1
05:20 Крикливец - Вінниця 1
05:20 Крижополь - В. Гребля
05:20 Крижополь - Косниця
05:25 Крижополь - Леоновка
05:30 Крижополь - Гарячківка
05:40 Пісчанка - Вінниця 1
05:40 Крижополь - Вільшанка
05:40 Крижополь - Дахталія
05:45 Крижополь - Павлівка
05:50 Крижополь - Кунічьє
06:10 Крижополь - Городковка
06:15 Крижополь - Вінниця 1
06:15 Крижополь - Гарячківка
06:20 Крижополь - Вінниця 1
06:45 Крижополь - Шарапанівка
06:50 Крижополь - Ільїнці
06:50 Вільшанка - Вінниця 1
06:50 Крижополь - В. Гребля
07:10 Крижополь - Крикливець
07:15 Пісчанка - Вінниця 1
07:30 Крижополь - Радянське
07:45 Крижополь - Заболотне
07:50 Городковка - Вінниця 1
08:05 Крижополь - Жилмасив
08:20 Крижополь - Умань
09:50 Бершадь - Ямполь
10:15 Могилев-Подольський - Бершадь
10:30 Крижополь - Гарячківка
10:35 Вінниця 1 - Пісчанка
10:40 Пісчанка - Вінниця 1
10:45 Крижополь - Павлівка
11:00 Крижополь - Городковка
11:05 Гайсин - Пісчанка
11:15 Крижополь - Косниця
11:15 Крижополь - В. Гребля
11:30 Крижополь - Гарячківка
11:30 Крижополь - Радянське
11:30 Крижополь - Кунічьє
11:50 Крижополь - Гарячківка
11:50 Крижополь - Вільшанка
12:05 Крижополь - Крикливець
12:15 Крижополь - Вінниця 1
12:15 Вінниця 1 - Пісчанка
12:25 Пісчанка - Вінниця 1
12:25 Крижополь - Леонівка
12:25 Крижополь - Могилев-Подольський
12:40 Крижополь - Шарапанівка
12:45 Крижополь - В. Гребля
12:50 Крижополь - Вінниця 1
13:05 Крижополь - Заболотное
13:15 Крижополь - Дахталія
13:15 Пісчанка - Гайсин
13:31 Крижополь - Вінниця 1
14:30 Вінниця 1 - Городковка
15:20 Пісчанка - Вінниця 1
15:30 Крижополь - Бердичев
15:50 Вінниця 1 - Крикливец
16:00 Вінниця 1 - Пісчанка
16:15 Бершадь - Могилев-Подольський
16:20 Крижополь - Заболотне
16:35 Ямполь - Бершадь
16:55 Пісчанка - Вінниця 1

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране