Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Ладижин
 Автостанція №1

Ладижин, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (04343) 6-12-72

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:20 Ладижин - Бєлгород-Дністровський
04:45 Ладижин - Київ 1
05:30 Ладижин - Вінниця 1
05:55 Тростянець - Київ 1
06:00 Тростянець - Вінниця 1
06:15 Ладижин - Тростянець
06:15 Ладижин - Вінниця 1
06:35 Ладижин - Київ 1
06:40 Ладижин - Вінниця 1
06:50 Ладижин - Вапнярка
07:00 Тростянець - Вінниця 1
07:10 Ладижин - Бершадь
07:20 Ладижин - Четвертиновка
07:30 Ладижин - Тульчин
07:35 Гайсин - Тростянець
07:55 Ладижин - Гайсин
08:00 Ольгополь - Київ 1
08:00 Ладижин - Тростянець
08:10 Ладижин - Вінниця 1
08:45 Ладижин - Вінниця 1
08:45 Гайсин - Пісчанка
09:05 Крижополь - Ільїнці
09:30 Ладижин - Вінниця 1
09:35 Ладижин - Четвертиновка
10:00 Ладижин - Гайсин
10:15 Ладижин - Тростянець
10:15 Ладижин - Демидовка
10:30 Ладижин - Вінниця 1
10:30 Тростянець - Гайсин
10:35 Умань - Кишинів
10:40 Ладижин - Тульчин
11:00 Ладижин - Тростянець
11:00 Ладижин - Тульчин
11:10 Ладижин - Козинці
11:20 Ладижин - Четвертиновка
11:25 Ладижин - Гайсин
11:30 Ладижин - Київ 1
11:40 Ладижин - Вінниця 1
11:45 Ладижин - Тульчин
12:00 Ладижин - Вінниця 1
12:05 Гайсин - Тростянець
12:10 Вінниця 1 - Тростянець
12:15 Ладижин - Тростянець
12:45 Ладижин - Вінниця 1
12:50 Ладижин - Вапнярка
13:00 Київ 1 - Ободовка
13:25 Ладижин - Вінниця 1
13:30 Ладижин - Тростянець
13:55 Ладижин - Вінниця 1
14:00 Ладижин - Київ 1
14:10 Тростянець - Гайсин
14:40 Ладижин - Тульчин
14:50 Ладижин - Вінниця 1
15:00 Ладижин - Вінниця 1
15:00 Ладижин - Тростянець
15:02 Ільїнці - Крижополь
15:15 Вінниця 1 - Тростянець
15:20 Ладижин - Вінниця 1
15:40 Ладижин - Вінниця 1
15:45 Пісчанка - Гайсин
16:00 Ладижин - Київ 1
16:40 Ободовка - Київ 1
17:00 Вінниця 1 - Тростянець
17:08 Ладижин - Тростянець
17:20 Ладижин - Гайсин
17:20 Ладижин - Тульчин
17:30 Ладижин - Вінниця 1
17:35 Ладижин - Вапнярка
18:00 Ладижин - Тростянець

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране