Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Лисичанськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:01 Лисичанськ - Привілля
08:05 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:09 Лисичанськ - Привілля
08:10 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:10 Лисичанськ - Первомайськ
08:12 Стаханов - Старобільськ
08:15 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:17 Лисичанськ - Привілля
08:20 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:20 Лисичанськ - Харків
08:20 Лисичанськ - Рубіжне
08:23 Старобільськ - Донецьк
08:25 Лисичанськ - Привілля
08:25 Лисичанськ - Луганськ
08:30 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:30 Лисичанськ - Лоскутовка
08:33 Лисичанськ - Привілля
08:40 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:41 Лисичанськ - Привілля
08:46 Сєвєродонецьк - Стаханов
08:48 Сватово - Донецьк
08:49 Лисичанськ - Привілля
08:50 Лисичанськ - Рубіжне
08:50 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:55 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
08:55 Лисичанськ - Луганськ
08:57 Лисичанськ - Привілля
09:00 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:00 Лисичанськ - Малорязанцево
09:05 Лисичанськ - Привілля
09:10 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:13 Лисичанськ - Привілля
09:20 Лисичанськ - Рубіжне
09:20 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:21 Лисичанськ - Привілля
09:25 Сєвєродонецьк - Дніпропетровськ
09:29 Лисичанськ - Привілля
09:30 Лисичанськ - Сіверськ
09:30 Донецьк - Вороніж
09:30 Лисичанськ - Малорязанцево
09:30 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:35 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:40 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:45 Лисичанськ - Луганськ
09:45 Лисичанськ - Первомайськ
09:45 Лисичанськ - Рубіжне
09:45 Лисичанськ - Привілля
09:45 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:45 Сєвєродонецьк - Бердянськ
09:50 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
09:51 Сєвєродонецьк - Красний Луч
09:53 Лисичанськ - Привілля
09:55 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:00 Лисичанськ - Золотарівка
10:00 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:01 Лисичанськ - Привілля
10:05 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:09 Лисичанськ - Привілля
10:10 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:15 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:15 Красний Луч - Сєвєродонецьк
10:15 Лисичанськ - Рубіжне
10:17 Лисичанськ - Привілля
10:20 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:25 Лисичанськ - Привілля
10:25 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:33 Лисичанськ - Привілля
10:35 Лисичанськ - Луганськ
10:35 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:40 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:41 Лисичанськ - Привілля
10:45 Кременна - Донецьк
10:45 Лисичанськ - Сєвєродонецьк
10:45 Лисичанськ - Лоскутовка
10:45 Лисичанськ - Первомайськ
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране