Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Литин
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Литин, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Радянська, 2, тел.: (04347) 2-17-00

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:00 Литин - Вінниця 2
06:10 Хмельник - Вінниця 2
06:25 Хмельник - Вінниця 2
06:30 Литин - Вінниця 2
06:30 Литин - Хмельницький
06:30 Литин - Требухи
06:35 Литин - Залужне
06:35 Вінниця 2 - Хмельницький
06:36 Вінниця 2 - Хмельницький
06:40 Литин - Миколаївка
06:40 Литин - Українка
06:40 Литин - Вінниця 2
06:50 Хмельник - Вінниця 2
06:52 Литин - Вінниця 2
06:55 Скадовськ - Хмельник
06:58 Литин - Вінниця 2
07:04 Литин - Вінниця 2
07:15 Хмельник - Одеса
07:15 Вінниця 2 - Хмельницький
07:16 Литин - Вінниця 2
07:28 Литин - Вінниця 2
07:30 Литин - Рожок
07:34 Литин - Вінниця 2
07:40 Литин - Вінниця 2
07:40 Хмельницький - Вінниця 2
07:43 Уланів - Вінниця 2
07:45 Теси - Вінниця 2
07:45 Вінниця 2 - Хмельницький
07:47 Вінниця 2 - Уланів
07:50 Вінниковці - Вінниця 2
07:52 Литин - Вінниця 2
07:55 Вінниця 2 - Хмельник
07:58 Литин - Вінниця 2
08:00 Литин - Багринівці
08:04 Литин - Вінниця 2
08:10 Тульчин - Нетішин
08:15 Литин - Борків
08:16 Литин - Вінниця 2
08:28 Литин - Вінниця 2
08:30 Хмельник - Вінниця 2
08:30 Литин - Залужне
08:30 Летичів - Вінниця 2
08:35 Вінниця 2 - Хмельник
08:40 Вінниця 2 - Хмельницький
08:40 Литин - Багринівці
08:40 Литин - Вінниця 2
08:45 Волочиск - Вінниця 2
08:50 Литин - Миколаївка
08:50 Хмельницький 2 - Вінниця 2
08:52 Литин - Вінниця 2
08:58 Литин - Вінниця 2
09:00 Литин - Требухи
09:04 Литин - Вінниця 2
09:08 Вінниця 2 - Хмельник
09:10 Вінниця 2 - Горбовці
09:15 Литин - Журавне
09:16 Литин - Вінниця 2
09:25 Кулибабенці - Вінниця 2
09:28 Литин - Вінниця 2
09:36 Красилів - Вінниця 2
09:40 Литин - Вінниця 2
09:40 Вінниця 2 - Яремча
09:40 Литин - Багринівці
09:52 Литин - Вінниця 2
09:58 Литин - Вінниця 2
10:00 Литин - Миколаївка
10:04 Литин - Вінниця 2
10:05 Гайсин - Хмельницький
10:05 Литин - Брусленів
10:07 Вінниця 2 - Хмельник
10:10 Литин - Балин
10:13 Вінниця 2 - Тернопіль
10:15 Вінниця 2 - Хмельницький 2
10:15 Хмельницький - Вознесенськ
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране