Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Литин
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Литин, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Радянська, 2, тел.: (04347) 2-17-00

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:00 Литин - Вінниця 2
06:10 Хмельник - Вінниця 2
06:25 Хмельник - Вінниця 2
06:30 Литин - Вінниця 2
06:30 Литин - Хмельницький
06:30 Литин - Требухи
06:35 Литин - Залужне
06:35 Вінниця 2 - Хмельницький
06:36 Вінниця 2 - Хмельницький
06:40 Литин - Миколаївка
06:40 Литин - Українка
06:40 Литин - Вінниця 2
06:50 Хмельник - Вінниця 2
06:52 Литин - Вінниця 2
06:55 Скадовськ - Хмельник
06:58 Литин - Вінниця 2
07:04 Литин - Вінниця 2
07:15 Хмельник - Одеса
07:15 Вінниця 2 - Хмельницький
07:16 Литин - Вінниця 2
07:28 Литин - Вінниця 2
07:30 Литин - Рожок
07:34 Литин - Вінниця 2
07:40 Литин - Вінниця 2
07:40 Хмельницький - Вінниця 2
07:43 Уланів - Вінниця 2
07:45 Теси - Вінниця 2
07:45 Вінниця 2 - Хмельницький
07:47 Вінниця 2 - Уланів
07:50 Вінниковці - Вінниця 2
07:52 Литин - Вінниця 2
07:55 Вінниця 2 - Хмельник
07:58 Литин - Вінниця 2
08:00 Литин - Багринівці
08:04 Литин - Вінниця 2
08:10 Тульчин - Нетішин
08:15 Литин - Борків
08:16 Литин - Вінниця 2
08:28 Литин - Вінниця 2
08:30 Хмельник - Вінниця 2
08:30 Литин - Залужне
08:30 Летичів - Вінниця 2
08:35 Вінниця 2 - Хмельник
08:40 Вінниця 2 - Хмельницький
08:40 Литин - Багринівці
08:40 Литин - Вінниця 2
08:45 Волочиск - Вінниця 2
08:50 Литин - Миколаївка
08:50 Хмельницький 2 - Вінниця 2
08:52 Литин - Вінниця 2
08:58 Литин - Вінниця 2
09:00 Литин - Требухи
09:04 Литин - Вінниця 2
09:08 Вінниця 2 - Хмельник
09:10 Вінниця 2 - Горбовці
09:15 Литин - Журавне
09:16 Литин - Вінниця 2
09:25 Кулибабенці - Вінниця 2
09:28 Литин - Вінниця 2
09:36 Красилів - Вінниця 2
09:40 Литин - Вінниця 2
09:40 Вінниця 2 - Яремча
09:40 Литин - Багринівці
09:52 Литин - Вінниця 2
09:58 Литин - Вінниця 2
10:00 Литин - Миколаївка
10:04 Литин - Вінниця 2
10:05 Гайсин - Хмельницький
10:05 Литин - Брусленів
10:07 Вінниця 2 - Хмельник
10:10 Литин - Балин
10:13 Вінниця 2 - Тернопіль
10:15 Вінниця 2 - Хмельницький 2
10:15 Хмельницький - Вознесенськ
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране