Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Литин
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:30 Вінниця 2 - Камянець-Подільський
14:30 Летичів - Вінниця 2
14:40 Нетішин - Тульчин
14:41 Литин - Вінниця 2
14:45 Тернопіль - Вінниця 2
14:53 Литин - Вінниця 2
14:57 Вінниця 2 - Хмельник
14:59 Литин - Вінниця 2
15:00 Вінниця 2 - Лисогорка
15:05 Литин - Вінниця 2
15:10 Вінниця 2 - Хмельницький
15:15 Хмельницький - Гайсин
15:15 Вінниця 2 - Копиченці
15:17 Литин - Вінниця 2
15:25 Вінниця 2 - Теси
15:29 Литин - Вінниця 2
15:30 Вінниця 2 - Староконстянтинів
15:30 Литин - Журавне
15:33 Вінниця 2 - Хмельницький
15:35 Вінниця 2 - Терешполь
15:41 Литин - Вінниця 2
15:50 Вінниця 2 - Липятин
15:50 Вінниця 2 - Хмельник
15:53 Литин - Вінниця 2
15:57 Литин - Вінниця 2
16:00 Литин - Багринівці
16:05 Литин - Вінниця 2
16:10 Вінниця 2 - Березна
16:10 Вінниця 2 - Хмельник
16:17 Литин - Вінниця 2
16:20 Вінниця 2 - Вінниковці
16:20 Вінниця 2 - Хмельник
16:25 Вінниця 2 - Любар
16:25 Литин - Залужне
16:29 Литин - Вінниця 2
16:30 Литин - Требухи
16:35 Вінниця 2 - Чемерівці
16:41 Литин - Вінниця 2
16:44 Хмельник - Вінниця 2
16:53 Литин - Вінниця 2
16:57 Вінниця 2 - Уланів
16:59 Литин - Вінниця 2
17:00 Вінниця 2 - Красилів
17:00 Литин - Залужне
17:05 Литин - Вінниця 2
17:10 Вінниця 2 - Смила
17:10 Литин - Миколаївка
17:15 Хмельник - Скадовськ
17:17 Литин - Вінниця 2
17:18 Вінниця 2 - Тернопіль
17:19 Вінниця 2 - Хмельник
17:29 Литин - Вінниця 2
17:30 Литин - Багринівці
17:40 Вінниця 2 - Горбовці
17:40 Вінниця 2 - Хмельник
17:41 Литин - Вінниця 2
17:50 Вінниця 2 - Летичів
17:53 Литин - Вінниця 2
17:54 Вінниця 2 - Хмельник
17:59 Литин - Вінниця 2
18:00 Хмельник - Вінниця 2
18:00 Литин - Требухи
18:05 Хмельницький 2 - Вінниця 2
18:05 Литин - Вінниця 2
18:10 Хмельницький - Тульчин
18:10 Вінниця 2 - Красилів
18:15 Вінниця 2 - Хмельницький
18:17 Литин - Вінниця 2
18:18 Вінниця 2 - Хмельник
18:21 Вінниця 2 - Хмельник
18:21 Вінниця 2 - Митенці
18:25 Литин - Брусленів
18:29 Литин - Вінниця 2
18:41 Литин - Вінниця 2
18:53 Литин - Вінниця 2
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране