Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Литин
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:30 Вінниця 2 - Камянець-Подільський
14:30 Летичів - Вінниця 2
14:40 Нетішин - Тульчин
14:41 Литин - Вінниця 2
14:45 Тернопіль - Вінниця 2
14:53 Литин - Вінниця 2
14:57 Вінниця 2 - Хмельник
14:59 Литин - Вінниця 2
15:00 Вінниця 2 - Лисогорка
15:05 Литин - Вінниця 2
15:10 Вінниця 2 - Хмельницький
15:15 Хмельницький - Гайсин
15:15 Вінниця 2 - Копиченці
15:17 Литин - Вінниця 2
15:25 Вінниця 2 - Теси
15:29 Литин - Вінниця 2
15:30 Вінниця 2 - Староконстянтинів
15:30 Литин - Журавне
15:33 Вінниця 2 - Хмельницький
15:35 Вінниця 2 - Терешполь
15:41 Литин - Вінниця 2
15:50 Вінниця 2 - Липятин
15:50 Вінниця 2 - Хмельник
15:53 Литин - Вінниця 2
15:57 Литин - Вінниця 2
16:00 Литин - Багринівці
16:05 Литин - Вінниця 2
16:10 Вінниця 2 - Березна
16:10 Вінниця 2 - Хмельник
16:17 Литин - Вінниця 2
16:20 Вінниця 2 - Вінниковці
16:20 Вінниця 2 - Хмельник
16:25 Вінниця 2 - Любар
16:25 Литин - Залужне
16:29 Литин - Вінниця 2
16:30 Литин - Требухи
16:35 Вінниця 2 - Чемерівці
16:41 Литин - Вінниця 2
16:44 Хмельник - Вінниця 2
16:53 Литин - Вінниця 2
16:57 Вінниця 2 - Уланів
16:59 Литин - Вінниця 2
17:00 Вінниця 2 - Красилів
17:00 Литин - Залужне
17:05 Литин - Вінниця 2
17:10 Вінниця 2 - Смила
17:10 Литин - Миколаївка
17:15 Хмельник - Скадовськ
17:17 Литин - Вінниця 2
17:18 Вінниця 2 - Тернопіль
17:19 Вінниця 2 - Хмельник
17:29 Литин - Вінниця 2
17:30 Литин - Багринівці
17:40 Вінниця 2 - Горбовці
17:40 Вінниця 2 - Хмельник
17:41 Литин - Вінниця 2
17:50 Вінниця 2 - Летичів
17:53 Литин - Вінниця 2
17:54 Вінниця 2 - Хмельник
17:59 Литин - Вінниця 2
18:00 Хмельник - Вінниця 2
18:00 Литин - Требухи
18:05 Хмельницький 2 - Вінниця 2
18:05 Литин - Вінниця 2
18:10 Хмельницький - Тульчин
18:10 Вінниця 2 - Красилів
18:15 Вінниця 2 - Хмельницький
18:17 Литин - Вінниця 2
18:18 Вінниця 2 - Хмельник
18:21 Вінниця 2 - Хмельник
18:21 Вінниця 2 - Митенці
18:25 Литин - Брусленів
18:29 Литин - Вінниця 2
18:41 Литин - Вінниця 2
18:53 Литин - Вінниця 2
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране