Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Маріуполь
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Маріуполь, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Артема, 115, тел.: (06293) 3-13-45

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:45 Маріуполь - Донецьк
06:00 Маріуполь - Ростов
06:00 Маріуполь - Дніпропетровськ
06:00 Маріуполь - Донецьк
06:00 Маріуполь - Луганськ
06:15 Маріуполь - Донецьк
06:15 Маріуполь - Саханка
06:30 Маріуполь - Донецьк
06:45 Маріуполь - Донецьк
07:00 Маріуполь - Донецьк
07:00 Маріуполь - Новоазовськ
07:10 Маріуполь - Кривий Ріг
07:10 Маріуполь - Макіївка
07:15 Маріуполь - Донецьк
07:15 Маріуполь - Тельманово
07:30 Маріуполь - Донецьк
07:30 Маріуполь - Седово
07:45 Маріуполь - Донецьк
07:50 Маріуполь - Сєвєродонецьк
07:55 Маріуполь - Ростов
08:00 Маріуполь - Новоазовськ
08:00 Маріуполь - Донецьк
08:00 Маріуполь - Ялта
08:10 Маріуполь - Святогорськ
08:15 Маріуполь - Донецьк
08:20 Маріуполь - Запоріжжя
08:20 Маріуполь - Тельманово
08:30 Маріуполь - Донецьк
08:35 Донецьк - Бердянськ
08:35 Маріуполь - Макіївка
08:40 Бердянськ - Ростов
08:40 Маріуполь - Шевченко
08:45 Маріуполь - Донецьк
08:55 Донецьк - Бердянськ
08:55 Маріуполь - Краснодон
09:00 Маріуполь - Донецьк
09:05 Маріуполь - Миколаїв
09:10 Маріуполь - Новоазовськ
09:15 Маріуполь - Донецьк
09:30 Маріуполь - Набережне
09:30 Маріуполь - Саханка
09:30 Маріуполь - Донецьк
09:35 Бердянськ - Лисичанськ
09:40 Маріуполь - Макіївка
09:45 Маріуполь - Донецьк
09:55 Маріуполь - Седово
09:55 Донецьк - Бердянськ
09:55 Сніжне - Бердянськ
10:00 Маріуполь - Донецьк
10:15 Маріуполь - Донецьк
10:30 Маріуполь - Донецьк
10:35 Краматорск - Бердянськ
10:40 Маріуполь - Клінкіно
10:45 Горловка - Бердянськ
10:45 Маріуполь - Донецьк
10:55 Бердянськ - Луганськ
11:00 Маріуполь - Донецьк
11:05 Єнакієво - Мелітополь
11:10 Маріуполь - Новоазовськ
11:15 Маріуполь - Макіївка
11:15 Маріуполь - Донецьк
11:20 Токмак - Донецьк
11:30 Маріуполь - Дніпропетровськ
11:30 Маріуполь - Донецьк
11:40 Маріуполь - Макіївка
11:45 Маріуполь - Донецьк
11:50 Маріуполь - Седово
12:00 Донецьк - Херсон
12:00 Маріуполь - Донецьк
12:05 Мелітополь - Єнакієво
12:15 Маріуполь - Донецьк
12:15 Макіївка - Бердянськ
12:30 Маріуполь - Донецьк
12:30 Маріуполь - Тельманово
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране