Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Маріуполь
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Маріуполь, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Артема, 115, тел.: (06293) 3-13-45

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:45 Маріуполь - Донецьк
06:00 Маріуполь - Ростов
06:00 Маріуполь - Дніпропетровськ
06:00 Маріуполь - Донецьк
06:00 Маріуполь - Луганськ
06:15 Маріуполь - Донецьк
06:15 Маріуполь - Саханка
06:30 Маріуполь - Донецьк
06:45 Маріуполь - Донецьк
07:00 Маріуполь - Донецьк
07:00 Маріуполь - Новоазовськ
07:10 Маріуполь - Кривий Ріг
07:10 Маріуполь - Макіївка
07:15 Маріуполь - Донецьк
07:15 Маріуполь - Тельманово
07:30 Маріуполь - Донецьк
07:30 Маріуполь - Седово
07:45 Маріуполь - Донецьк
07:50 Маріуполь - Сєвєродонецьк
07:55 Маріуполь - Ростов
08:00 Маріуполь - Новоазовськ
08:00 Маріуполь - Донецьк
08:00 Маріуполь - Ялта
08:10 Маріуполь - Святогорськ
08:15 Маріуполь - Донецьк
08:20 Маріуполь - Запоріжжя
08:20 Маріуполь - Тельманово
08:30 Маріуполь - Донецьк
08:35 Донецьк - Бердянськ
08:35 Маріуполь - Макіївка
08:40 Бердянськ - Ростов
08:40 Маріуполь - Шевченко
08:45 Маріуполь - Донецьк
08:55 Донецьк - Бердянськ
08:55 Маріуполь - Краснодон
09:00 Маріуполь - Донецьк
09:05 Маріуполь - Миколаїв
09:10 Маріуполь - Новоазовськ
09:15 Маріуполь - Донецьк
09:30 Маріуполь - Набережне
09:30 Маріуполь - Саханка
09:30 Маріуполь - Донецьк
09:35 Бердянськ - Лисичанськ
09:40 Маріуполь - Макіївка
09:45 Маріуполь - Донецьк
09:55 Маріуполь - Седово
09:55 Донецьк - Бердянськ
09:55 Сніжне - Бердянськ
10:00 Маріуполь - Донецьк
10:15 Маріуполь - Донецьк
10:30 Маріуполь - Донецьк
10:35 Краматорск - Бердянськ
10:40 Маріуполь - Клінкіно
10:45 Горловка - Бердянськ
10:45 Маріуполь - Донецьк
10:55 Бердянськ - Луганськ
11:00 Маріуполь - Донецьк
11:05 Єнакієво - Мелітополь
11:10 Маріуполь - Новоазовськ
11:15 Маріуполь - Макіївка
11:15 Маріуполь - Донецьк
11:20 Токмак - Донецьк
11:30 Маріуполь - Дніпропетровськ
11:30 Маріуполь - Донецьк
11:40 Маріуполь - Макіївка
11:45 Маріуполь - Донецьк
11:50 Маріуполь - Седово
12:00 Донецьк - Херсон
12:00 Маріуполь - Донецьк
12:05 Мелітополь - Єнакієво
12:15 Маріуполь - Донецьк
12:15 Макіївка - Бердянськ
12:30 Маріуполь - Донецьк
12:30 Маріуполь - Тельманово
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране