Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Маріуполь
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:30 Маріуполь - Розовка
12:35 Горловка - Бердянськ
12:40 Бердянськ - Донецьк
12:40 Маріуполь - Новоазовськ
12:45 Маріуполь - Донецьк
12:50 Бердянськ - Святогорськ
12:55 Маріуполь - Сніжне
13:00 Мелітополь - Ростов
13:00 Маріуполь - Донецьк
13:00 Маріуполь - Новий Світ
13:05 Маріуполь - Горловка
13:10 Маріуполь - Запоріжжя
13:10 Святогорськ - Бердянськ
13:15 Маріуполь - Донецьк
13:20 Донецьк - Нов. Каховка
13:20 Маріуполь - Сніжне
13:20 Маріуполь - Красноармійськ
13:30 Маріуполь - Донецьк
13:35 Бердянськ - Амвросіївка
13:40 Маріуполь - Новоазовськ
13:45 Маріуполь - Донецьк
13:50 Амвросіївка - Бердянськ
13:55 Маріуполь - Славянск
14:00 Маріуполь - Шевченко
14:00 Маріуполь - Луганськ
14:00 Маріуполь - Дніпропетровськ
14:00 Маріуполь - Донецьк
14:10 Бердянськ - Донецьк
14:15 Маріуполь - Донецьк
14:20 Лисичанськ - Бердянськ
14:30 Маріуполь - Макіївка
14:30 Маріуполь - Донецьк
14:30 Маріуполь - В. Новоселка
14:40 Маріуполь - Седово
14:45 Маріуполь - Донецьк
14:45 Маріуполь - Красний Луч
14:45 Донецьк - Бердянськ
14:55 Бердянськ - Донецьк
15:00 Донецьк - Бердянськ
15:00 Маріуполь - Святогорськ
15:00 Маріуполь - Донецьк
15:00 Маріуполь - Саханка
15:10 Маріуполь - Набережне
15:15 Нов. Каховка - Донецьк
15:15 Маріуполь - Донецьк
15:30 Маріуполь - Донецьк
15:30 Запоріжжя - Ростов
15:30 Луганськ - Бердянськ
15:35 Бердянськ - Донецьк
15:45 Маріуполь - Донецьк
15:50 Бердянськ - Краматорск
15:50 Маріуполь - Новоазовськ
15:55 Бердянськ - Сніжне
16:00 Маріуполь - Донецьк
16:10 Маріуполь - Макіївка
16:15 Маріуполь - Новоазовськ
16:15 Маріуполь - Донецьк
16:15 Донецьк - Бердянськ
16:15 Маріуполь - Клінкіно
16:30 Маріуполь - Донецьк
16:30 Сєвєродонецьк - Бердянськ
16:30 Маріуполь - Запоріжжя
16:35 Бердянськ - Горловка
16:40 Маріуполь - Макіївка
16:40 Маріуполь - Тельманово
16:40 Маріуполь - В. Новоселка
16:45 Донецьк - Одеса
16:45 Маріуполь - Донецьк
16:50 Маріуполь - Шевченко
16:50 Маріуполь - Новоазовськ
17:00 Маріуполь - Донецьк
17:03 Донецьк - Володарське
17:15 Маріуполь - Донецьк
17:20 Маріуполь - Тельманово
17:20 Бердянськ - Макіївка
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране