Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Н. Волинський
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
12:30 Н. Волинський - Абрамок
12:35 Н. Волинський - Михеєвка
12:40 Н. Волинський - Ємільчино
12:50 Н. Волинський - Яворівка
13:00 Олевськ - Житомир
13:10 Житомир - Ємільчино
13:15 Київ 1 - Червоноград
13:15 Н. Волинський - Федорівка
13:30 Н. Волинський - Михеєвка
13:30 Н. Волинський - Довбиш
13:30 Н. Волинський - Житомир
13:45 Н. Волинський - Ярунь
13:50 Н. Волинський - Поліяновка
13:50 Дубно - Київ 1
14:00 Н. Волинський - Киянка
14:00 Н. Волинський - Будище
14:10 Житомир - Олевськ
14:15 Житомир - Баранівка
14:15 Київ 1 - Тернопіль
14:20 Н. Волинський - Городниця
14:30 Київ 1 - Ярунь
14:30 Н. Волинський - Баранівка
14:40 Н. Волинський - Київ 1
14:45 Н. Волинський - Київ 1
14:45 Н. Волинський - Святошино
15:00 Н. Волинський - Ємільчино
15:00 Н. Волинський - Бердичів
15:15 Н. Волинський - Федорівка
15:20 Н. Волинський - Горбаша
15:25 Київ 1 - Львів
15:25 Н. Волинський - Житомир
15:30 Н. Волинський - Коростень
15:30 Тернопіль - Київ 1
15:30 Н. Волинський - Баранівка
15:30 Рівне - Шепетовка
15:35 Н. Волинський - Ярунь
15:40 Львів - Київ 1
15:45 Житомир - Олевськ
16:00 Житомир - Варшава
16:00 Н. Волинський - Яворівка
16:05 Житомир - Рокитне
16:10 Хмельницький - Рівне
16:20 Баранівка - Житомир
16:20 Житомир - Червона Воля
16:20 Житомир - Вел. Цвиля
16:25 Н. Волинський - Житомир
16:30 Н. Волинський - Баранівка
16:32 Київ 1 - Дубно
16:35 Н. Волинський - Київ 1
16:50 Н. Волинський - Киянка
17:00 Олевськ - Житомир
17:00 Н. Волинський - Полонне
17:00 Н. Волинський - Немильня
17:01 Н. Волинський - Київ 1
17:10 Н. Волинський - Поліяновка
17:15 Житомир - Городниця
17:25 Київ 1 - Рівне
17:30 Н. Волинський - Федорівка
17:30 Житомир - Дубровка
17:30 Н. Волинський - Ємільчино
17:35 Н. Волинський - Ярунь
17:40 Нововолынский - Київ 1
17:45 Львів - Київ 1
17:55 Київ 1 - Львів
18:00 Житомир - Ярунь
18:00 Житомир - Журжевичі
18:00 Н. Волинський - Будище
18:00 Н. Волинський - Михеєвка
18:15 Олевськ - Житомир
18:20 Житомир - Первомайськ
18:20 Н. Волинський - В. Горбаша
18:30 Житомир - Рокитне
18:40 Н. Волинський - Киянка
18:50 Житомир - Ємільчино
18:55 Н. Волинський - Городниця
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране