Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Немиров
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Немиров, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Горького, 19, тел.: (04331) 2-29-89

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:15 Вінниця 1 - Тростянчик
06:35 Немиров - Криківці
06:37 Тиманівка - Вінниця 1
06:50 Томашполь - Вінниця 1
06:52 Вінниця 1 - Бершадь
07:00 Зяньківці - Вінниця 1
07:02 Вінниця 1 - Чечельник
07:10 Тульчин - Київ 1
07:12 Удич - Вінниця 1
07:15 Тростянець - Вінниця 1
07:25 Вінниця 1 - Ямполь
07:25 Крижополь - Вінниця 1
07:30 Могилев-Подільський - Вінниця 1
07:35 Вінниця 1 - Світловодськ
07:35 Вінниця 1 - Миколаїв
07:35 Вінниця 1 - Ільїнці
07:35 Вінниця 1 - Очаків
07:45 Вийтівка - Вінниця 1
07:50 Ямполь - Вінниця 1
07:50 Ольгополь - Вінниця 1
07:50 Тульчин - Житомир
07:55 Гайсин - Хмельницький
08:00 Шаргород - Вінниця 1
08:05 Вінниця 1 - Умань
08:10 Вінниця 1 - Пісчанка
08:10 Бершадь - Вінниця 1
08:22 Гранів - Вінниця 1
08:25 Вінниця 1 - Херсон
08:30 Немиров - Брацлав
08:30 Немиров - Вінниця
08:35 Вінниця 1 - Могилев-Подільський
08:35 Крижополь - Вінниця 1
08:35 Вінниця 1 - Бершадь
08:50 Вінниця 1 - Кривий Ріг
08:55 Вінниця 1 - Тульчин
09:00 Немиров - Вінниця
09:02 Ладижин - Вінниця 1
09:10 Крижополь - Вінниця 1
09:10 Тульчин - Вінниця 1
09:15 Вінниця 1 - Чечельник
09:25 Томашполь - Вінниця 1
09:25 Хмельник - Одеса
09:30 Тульчин - Хмельницький
09:30 Бершадь - Вінниця 1
09:30 Вінниця 1 - Ямполь
09:30 Немиров - Вінниця
09:30 Вільшанка - Вінниця 1
09:30 Теплик - Вінниця 1
09:40 Вінниця 1 - Тростянець
09:40 Вінниця 1 - Геничеськ
09:50 Вінниця 1 - Могилев-Подільський
10:00 Вінниця 1 - Пісчанка
10:00 Немиров - Бугаків
10:07 Вінниця 1 - Теплик
10:10 Вінниця 1 - Дніпропетровськ
10:15 Теплик - Вінниця 1
10:20 Немиров - Стрильченці
10:20 Вінниця 1 - Томашполь
10:30 Городковка - Вінниця 1
10:35 Могилев-Подільський - Одеса
10:35 Вінниця 1 - Могилев-Подільський
10:35 Умань - Вінниця 1
10:40 Немиров - Вінниця
10:40 Вінниця 1 - Ямполь
10:45 Немиров - Бондурівка
10:50 Вінниця 1 - Удич
10:55 Вінниця 1 - Ільїнці
11:00 Немиров - Вишківці
11:05 Житомир - Одеса
11:05 Бершадь - Вінниця 1
11:10 Немиров - Вінниця
11:10 Крижополь - Вінниця 1
11:15 Вінниця 1 - Крижополь
11:17 Вінниця 1 - Ладижин
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране