Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Немиров
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:20 Немиров - Стрильченці
11:20 Могилев-Подільський - Київ 1
11:20 Вінниця 1 - Бершадь
11:25 Немиров - Вінниця
11:30 Немиров - Бугаків
11:30 Немиров - Воробьєвка
11:30 Ямполь - Вінниця 1
11:35 Вінниця 1 - Шаргород
11:35 Крижополь - Вінниця 1
11:40 Вінниця 1 - Ямполь
11:40 Вінниця 1 - Черкаси
11:40 Немиров - Вінниця
11:40 Тульчин - Вінниця 1
11:55 Могилев-Подільський - Гайсин
12:00 Немиров - Глинське
12:10 Немиров - Вінниця
12:15 Гайсин - Вінниця 1
12:15 Хмельницький - Вознесенськ
12:15 Вінниця 1 - Тульчин
12:20 Котовськ - Вінниця 1
12:22 Вінниця 1 - Бершадь
12:30 Немиров - Н. Обіходи
12:30 Немиров - Байраковка
12:45 Вінниця 1 - Ямполь
12:45 Вінниця 1 - Чернівці
12:50 Вінниця 1 - Крижополь
12:50 Вінниця 1 - Соболівка
13:00 Немиров - Воробьєвка
13:00 Немиров - Криківці
13:00 Бершадь - Вінниця 1
13:00 Немиров - В. Кропивна
13:02 Вінниця 1 - Зяньківці
13:05 Тальне - Вінниця 1
13:10 Вінниця 1 - Ольгополь
13:20 Немиров - Вінниця
13:25 Вінниця 1 - Пісчанка
13:30 Вінниця 1 - Джуринці
13:30 Кодима - Вінниця 1
13:30 Вінниця 1 - Тростянець
13:30 Немиров - Воловодівка
13:40 Петрашовка - Вінниця 1
13:45 Вінниця 1 - Ямполь
13:50 Вінниця 1 - Могилев-Подільський
14:00 Немиров - Ометенцы
14:00 Ямполь - Вінниця 1
14:02 Вінниця 1 - Крикливець
14:05 Немиров - Вінниця
14:05 Вінниця 1 - Бершадь
14:10 Умань - Вінниця 1
14:15 Вінниця 1 - Гранів
14:20 Вінниця 1 - Умань
14:25 Немиров - Вінниця
14:25 Вінниця 1 - Тульчин
14:35 Немиров - Вінниця
14:35 Бершадь - Вінниця 1
14:37 Вінниця 1 - Бершадь
14:45 Вінниця 1 - Ільїнці
14:45 Вінниця 1 - Городковка
14:45 Вінниця 1 - Гайсин
14:50 Бершадь - Вінниця 1
14:59 Вінниця 1 - Тиманівка
15:00 Вінниця 1 - Ладижин
15:05 Вінниця 1 - Харків
15:05 Немиров - Вінниця
15:05 Тростянець - Вінниця 1
15:15 Одеса - Житомир
15:15 Ладижин - Вінниця 1
15:20 Крижополь - Вінниця 1
15:25 Вінниця 1 - Шляхова
15:27 Гранів - Вінниця 1
15:30 Вінниця 1 - Цекіновка
15:30 Вінниця 1 - Тростянчик
15:30 Вінниця 1 - Теплик
15:40 Тульчин - Вінниця 1
15:40 Вінниця 1 - Ольгополь
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране