Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Нижньогірський
 Автостанція №1

Нижньогірський, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Победы, 4, тел.: (06550) 2-11-33

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:10 Нижньогірський - Ізобільне
05:20 Нижньогірський - Великосілля
05:20 Нижньогірський - Східна
05:35 Уваровка - Східна
05:43 Нижньогірський - Ізобільне
05:55 Нижньогірський - Ялта
06:05 Любимівка - Східна
06:20 Нижньогірський - Севастополь
06:30 Ізобільне - Східна
06:45 Зоркіно - Східна
07:00 Ізобільне - Східна
07:10 Великосілля - Східна
07:15 Нижньогірський - Феодосія
07:20 Нижньогірський - Сімферополь 1
07:22 Нижньогірський - Східна
07:40 Пшеничне - Східна
08:10 Нижньогірський - Євпаторія
08:30 Нижньогірський - Східна
09:00 Нижньогірський - Красногвардійське
09:00 Нижньогірський - Східна
09:30 Нижньогірський - Східна
10:00 Нижньогірський - Східна
10:30 Нижньогірський - Східна
11:00 Нижньогірський - Східна
11:20 Нижньогірський - Ізобільне
11:30 Нижньогірський - Східна
11:50 Нижньогірський - Красногвардійське
12:00 Нижньогірський - Східна
12:40 Ізобільне - Східна
12:55 Нижньогірський - Сімферополь 1
13:15 Нижньогірський - Східна
13:35 Любимівка - Східна
14:00 Нижньогірський - Східна
14:30 Нижньогірський - Східна
14:40 Великосілля - Східна
14:50 Нижньогірський - Східна
15:00 Нижньогірський - Красногвардійське
15:00 Ізобільне - Східна
15:35 Нижньогірський - Східна
16:00 Нижньогірський - Східна
16:30 Нижньогірський - Східна
17:00 Нижньогірський - Красногвардійське
17:00 Нижньогірський - Східна
17:30 Нижньогірський - Східна
17:35 Нижньогірський - Східна
18:00 Нижньогірський - Східна
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране