Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Нова Каховка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.

Нова Каховка, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (05549) 4-23-46

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
00:15 Одеса - Ялта
00:20 Євпаторія - Одеса Привоз
00:35 Одеса - Запоріжжя
00:50 Донецьк 1 - Одеса
00:55 Кіровоград - Ялта
00:55 Ялта - Кіровоград
01:05 Київ 1 - Генічеськ
01:10 Одеса - Краснодар
01:20 Одеса - Севастополь
01:20 Ялта - Одеса
01:30 Одеса Привоз - Євпаторія
01:41 Одеса - Маріуполь
02:25 Севастополь - Одеса
02:25 Ізмаїл - Севастополь
03:20 Маріуполь - Одеса
03:20 Севастополь - Миколаїв
03:25 Кишинів - Ялта
04:20 Донецьк 1 - Херсон
04:50 Нова Каховка - Херсон 2
05:00 Нова Каховка - Нова Маячка
05:00 Нова Каховка - Масловка
05:00 Нова Каховка - Дачі
05:10 Нова Каховка - Миколаївка
05:15 Нова Каховка - Зміівка
05:20 Нова Каховка - Тополівка
05:25 Нова Каховка - Херсон 2
05:44 Нова Каховка - Каховка
05:45 Нова Каховка - Херсон
05:57 Нова Каховка - Каховка
06:00 Каховка - Одеса
06:00 Нова Каховка - Щастливцево
06:10 Нова Каховка - Каховка
06:10 Заводівка - Херсон
06:15 Нова Каховка - Берислав
06:15 Долинське - Херсон
06:20 Нова Каховка - Херсон
06:20 Нова Каховка - Миколаївка
06:23 Нова Каховка - Каховка
06:30 Нова Каховка - Лазурне
06:30 Нова Каховка - Щастливцево
06:30 Нова Каховка - Берислав
06:30 В. Лепетиха - Херсон
06:36 Нова Каховка - Каховка
06:37 Нова Каховка - Каховка
06:40 Нова Каховка - Тополівка
06:45 Нова Каховка - Берислав
06:47 Нова Каховка - Каховка
06:49 Нова Каховка - Каховка
06:50 Херсон - Іванівка
06:50 Нова Каховка - Запоріжжя
06:50 Каховка - Одеса
06:50 Нова Каховка - Харків
06:55 Козачі Лагеря - Херсон
06:57 Нова Каховка - Каховка
07:00 Нова Каховка - Хорли
07:00 Нова Каховка - Херсон
07:00 Нова Каховка - Берислав
07:00 Чаплинка - Херсон
07:00 Нова Каховка - Чорнянка
07:02 Нова Каховка - Каховка
07:05 Берислав - Лазурне
07:07 Нова Каховка - Каховка
07:15 Нова Каховка - Каховка
07:15 Каховка - Сімферополь 1
07:17 Нова Каховка - Каховка
07:20 Новотроїцьк - Херсон
07:20 Нова Каховка - Дачі
07:25 В. Лепетиха - Миколаїв
07:25 Нова Каховка - Берислав
07:27 Нова Каховка - Каховка
07:28 Нова Каховка - Каховка
07:30 Нова Каховка - Донецьк 1
07:30 Каховка - Кривий Ріг
07:30 Нова Каховка - Херсон
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране