Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Новодністровськ
 Автостанція №1

Новодністровськ, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:45 Новодністровськ - Київ
06:00 Новодністровськ - Камянець-Подільськ
06:00 Новодністровськ - Чернівці
06:40 Київ - Кельменці
06:50 Сокиряни - Василівка
06:50 Розкопинці - Чернівці
07:45 Могилев-Подільськ - Чернівці
07:55 Василівка - Сокиряни
09:05 Ялта - Чернівці
09:10 Новодністровськ - Сокиряни
11:05 Новодністровськ - Чернівці
11:10 Вінниця 2 - Сокиряни
11:15 Чернівці - Могилев-Подільськ
13:20 Новодністровськ - Сокиряни
14:05 Сокиряни - Василівка
14:20 Чернівці - Дніпропетровськ
14:40 Новодністровськ - Хмельницький
15:00 Василівка - Сокиряни
15:05 Новодністровськ - Чернівці
15:30 Сокиряни - Вінниця 2
15:55 Чернівці - Сімферопіль
16:30 Новодністровськ - Чернівці
17:15 Новодністровськ - Сокиряни
17:30 Могилев-Подільськ - Чернівці
17:30 Чернівці - Могилев-Подільськ
18:45 Сокиряни - Київ
19:20 Чернівці - Розкопинці
20:00 Кельменці - Київ
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране